Podezření na viry v pc, kontrola Vyřešeno

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

RagX
Level 2
Level 2
Příspěvky: 200
Registrován: srpen 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Podezření na viry v pc, kontrola  Vyřešeno

Příspěvekod RagX » 01 říj 2020 18:27

Zdravim, vcera me na jedne strance se serialy nekolikrat avast upozornil, ze zablokoval hrozbu. Od te doby se mi dneska dvakrat zasekl pocitac ve win 10. Proto bych vas chtel poprosit o pomoc, jestli je pc v poradku nebo ne. Zkousel jsem zatim test od Avastu, free verze a Roque killer, ktery nic nenasel.
Diky.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podezření na viry v pc, kontrola

Příspěvekod ITCrowd » 01 říj 2020 18:58

Na to je tu sekce HJT. Pečlivě si pročti návod, založ si v sekci HJT téma, kam vložíš log HJT a požádáš o kontrolu.
Naši virobijci ti už poradí.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

RagX
Level 2
Level 2
Příspěvky: 200
Registrován: srpen 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podezření na viry v pc, kontrola

Příspěvekod RagX » 01 říj 2020 22:26

Mám teda založit nový téma nebo ho někdo přesune? Mě zmátlo, že tady napsaný Viry, antiviry, firewally.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podezření na viry v pc, kontrola

Příspěvekod mmmartin » 02 říj 2020 00:08

ITCrowd píše:Na to je tu sekce HJT. Pečlivě si pročti návod, založ si v sekci HJT téma, kam vložíš log HJT a požádáš o kontrolu.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host