Podivná odinstalace softwaru

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
EasyShare
Level 1
Level 1
Příspěvky: 82
Registrován: říjen 06
Bydliště: Prague
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Podivná odinstalace softwaru

Příspěvekod EasyShare » 12 lis 2006 19:35

Ahoj všem,
instaloval jsem software, kterým se mění firmware v mp3 přehrávači, prostě taková utilita. Když jsem jej pak dal odinstalovat, vše vypadalo ok. Pak se ale kouknu do startu a soft je tam furt a lze spustit, prostě se nesmazal.
Tak jsem jej odstranil ručně přes program files a registr smazal přes regcleaner. Teď když jej nainstaluji a pak dám odinstalovat, tak to jde ok.
Jak se to tedy mohlo stát?
Díky všem předem

Reklama
Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 13 lis 2006 08:43

V systému a aplikacích od Microsoftu je někdy tolik záhad, že nestojí o to bádat, proč to tak je. Tvůj počítač byl asi v té době náchylný na instalaci nového programu, tak prostě stávkoval. Pokud píšeš, že po druhé instalaci se ti to podařilo korektně odinstalovat, tak bych se tím netrápil a nechal to plavat. Nanejvýš bych provedl kontrolu na spyware (předpokládám, že antivirový program máš stále aktivní) a spustil a překontroloval HijackThis.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
EasyShare
Level 1
Level 1
Příspěvky: 82
Registrován: říjen 06
Bydliště: Prague
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod EasyShare » 13 lis 2006 14:29

Asi máš pravdu, kašlu na to. Co ale vlastně znamená ten HajackThis ? Jak to překontrolovat?
Díky

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 13 lis 2006 14:39

Na úvodní stránce tohoto fóra jsou různé skupiny témat a mezi nima je i skupina HijackThis. Klikni na název skupiny a šestý příspěvek shora je návod na použití tohoto programu.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů