Služby systémové Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Služby systémové

Příspěvekod guest » 13 zář 2006 09:54

Zdravím všechny. Nevíte někdo jak toto http://madla.webpark.cz/ zkopírovat, aby se to dalo vytisknout. Nějak se mi to nedaří. Dík!

Reklama
Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 13 zář 2006 13:24

V IE si tu stránku ulož jako úplnou stránku HTML. Pokud budeš mít s tím potíže, napiš mi přes SZ a já ti to pošlu do tvého mailu.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 13 zář 2006 16:48

Luboš píše:V IE si tu stránku ulož jako úplnou stránku HTML. Pokud budeš mít s tím potíže, napiš mi přes SZ a já ti to pošlu do tvého mailu.

IE nemám, mám Operu a tam to v nabídce není. Když ukládám přes Soubor-uložit, tak se ve všech případech uloží jen odkaz. Když to zkusím přímo tisknout, tak se tisknou jenom prázdné rámce.

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 13 zář 2006 20:34

Mám Operu a když kliknu pravým myšítkem do té tabulky, vyberu volbu Rámec → Otevřít jako nový list. Příslušná tabulka se otevže v novém okně, mimochodem její adresa je http://madla.webpark.cz/?X.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 13 zář 2006 20:52

[quote="Myloš"]Mám Operu a když kliknu pravým myšítkem do té tabulky, vyberu volbu Rámec → Otevřít jako nový list. Příslušná tabulka se otevže v novém okně, mimochodem její adresa je http://madla.webpark.cz/?X.[/quote
Mám Operu tuším 8.54 a tahle volby tam není! :-(

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 13 zář 2006 20:55

Já mám Operu 9.0
Můžeš ji klidně nainstalovat, ale pokud se ti nechce, můžeš použít výše uvedený odkaz na adresu toho rámce. Pak tu stránku můžeš normálně uložit. Je to sice praso-excelovské xhtml, ale s tím by už neměl být problém.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 13 zář 2006 21:08

Myloš píše:Já mám Operu 9.0
Můžeš ji klidně nainstalovat, ale pokud se ti nechce, můžeš použít výše uvedený odkaz na adresu toho rámce. Pak tu stránku můžeš normálně uložit. Je to sice praso-excelovské xhtml, ale s tím by už neměl být problém.

Operu 9.0 jsem měl, ale nějak se to na některých stránkách kousalo, tak jsem ji dal pryč. Už ani nevím, co to přesně dělalo, ale nebyl jsem sám-někde se tu o tom psalo.
Ten odkaz funguje stejně jako ten můj, tak nevím kde je chyba. Je tam jen rozdíl v tom X za lomítkem. Jinak stejné???

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

  Vyřešeno

Příspěvekod Myloš » 13 zář 2006 21:13

Ano, to "?X" za lomítkem je součástí adresy.
Jak asi víš, stránky v rámech (frameset) se skládají z několika (min. dvou) souborů, z nichž každý má svoji adresu, která však není normálně vidět. Takže když načteš ten odkaz s "?X", otevře se ti jenom html soubor s tabulkou. Ten pak můžeš, jak už jsem napsal, normálně uložit (CTRL+S, respektive přes menu Soubor – Uložit jako).

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Vyřešeno

Příspěvekod guest » 14 zář 2006 20:52

Moc dík, to je ono. Nevím, co jsem s tím včera tropil-pořád se mi to ukládalo jako asi 1kB odkaz. Možná jsem vždy klikal jen na tu jednu (moji) adresu. Ještě jednou děkuju - zbytek musím nechat na zítřek. :D


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů