Chyba při inovaci (částečné instalaci)Win XP.

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

jack_lib
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Chyba při inovaci (částečné instalaci)Win XP.

Příspěvekod jack_lib » 08 zář 2006 09:57

Dobrý den, potřeboval bych poradit s následujícím problémem:
na svém PC jsem potřeboval částečně přeinstalovat systém (Win XP pro SP1). Zvolil jsem inovaci, po restartu se mi instalace po chvíli ukončí s hláškou:
Chyba:
Podpis souboru Inovace systému Windows XP Professional je neplatný. Kód chyby je fffffde3.
Systém nemůže nalézt text zprávy číslo 0xfffffde3 v souboru zpráv pro syssetup.dll.
Závažná chyba:
Instalačnímu programu se nepodařilo instalovat katalogy produktů. Tato chyba je závažná. Instalační protokoly by měly obsahovat více údajů.
Nevím, jak docílit toho, aby systém naběhl do původního stavu (při restartu se stále načítá instalace, nefunguje ani F8-poslední známá konfigurace, stav nouze...). XP jsou na S-ATA disku, instalace soubory pro řadič vždy načte z diskety, v tom bych problém neviděl.
Jediné, co mě napadá je natvrdo zkopírovat adresář $WIN_NT$.~BT do Windows. Je v něm i adresář system32. Jsou ti adresáře, které asi "vytvořila" instalace a jsou zde soubory, které v C:\Windows nejsou.
Jde mi hlavně o to alespoň částečně systém zprovoznit, nevím, jestli bych při použití jiného disku s XP dostal dost citlivá data ze svých současných dokumentů.

Pokud někdo víte, jak na to, tak prosím poraďte, díky.

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 10 zář 2006 11:15

Inovace woken je ten nejhorší zvolený způsob, protože podle mých informací, všem, kteří tento způsob použili, se akorát pos*al systém. Přesně jako tobě.
V tvém případě doporučuji nejdříve vyzkoušet Konzoli pro zotavení z bootovacího instalačního CD Windows.
Pokud by ti nepomohla konzole, tak vezmi disk ke kámošovi, ať ti z něj vytáhne data, která si chceš zálohovat a pak ho zformátujte, vytvořte aspoň 2 oddíly - jeden asi 20 GB pro systém a programy a druhý (zbytek GB) pro data. Na ten datový oddíl přetáhněte zálohovaná data a ty si pak doma na systémový oddíl nainstaluješ úplně nové Windowsy.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

jack_lib
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod jack_lib » 10 zář 2006 14:05

S dokumenty problém nemám. Mám "záložní" disk, na kterém jsou samotná XP, vlastnictví dokumentů si převezmu.
Jde mi o to, aby mi naběhly windows klasickým způsobem (nabíhá mi pořád instalace, která nejde dokončit). Při bootování a zadání F8 mi žádná z položek nepomůže (stav nouze, ladění...)
V konzoli se moc nevyznám, nevím jestli by to šlo přes ní (nevím jakým příkazem).

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 10 zář 2006 14:45

Tady si přečti o použití konzole.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Pomoc s instalací Windows Příloha(y)
    od volvo1971 » 02 zář 2023 10:00 » v Windows 11, 10, 8...
    8
    1698
    od martin.100 Zobrazit poslední příspěvek
    02 zář 2023 18:33
  • Win 10 na starem PC po instalaci nebootuje
    od becza4 » 26 zář 2023 21:01 » v Windows 11, 10, 8...
    10
    1968
    od becza4 Zobrazit poslední příspěvek
    26 zář 2023 23:59
  • Win 11 blokace při stažení, instalaci
    od Ondras66 » 03 led 2024 19:39 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    1108
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    04 led 2024 15:01
  • Sekání kurzoru myši po čisté instalaci Windows 10 Příloha(y)
    od FooDMasteR » 26 kvě 2023 04:47 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    1299
    od FooDMasteR Zobrazit poslední příspěvek
    26 kvě 2023 21:51
  • Problém s fungováním internetu, po instalaci terminátoru a nákupu nového routeru
    od Arden » 30 zář 2023 02:37 » v Sítě - hardware
    1
    2969
    od Sigyam Zobrazit poslední příspěvek
    01 říj 2023 09:02

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů