TV výstup - jeho rozlišení

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Pontiac_CZ
Level 1
Level 1
Příspěvky: 62
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

TV výstup - jeho rozlišení

Příspěvekod Pontiac_CZ » 07 črc 2006 17:11

Ahoj,
pokouším se na Radeonu X550 nastavit TV výstup tak, aby na televizi, která je namontovaná pod stropem, bylo vidět to samé, co na monitoru, který má před sebou vyučující (je to v učebně). ALE teď přichází ta zrada, poněvadž monitor je LCD 19" a jede na 1280 * 1024 /60 Hz. a když v režimu Divadlo zapnu Klonování, nastaví se TO SAMÉ ROZLIŠENÍ i pro televizi.
Což jí samé nijak nevadí, pouze mně, protože na ní vidím výřez plochy (cca 60% plochy) a ten se pohybuje v případě, že kurzor jde někam k okraji. Je těch bodů prostě na televizor příliš moc. Proč to ta karta neumí nějak převzorkovat, aby na obrazovce byla vidět celá plocha? Jde to?

Jinak na řešení nastavit na primárním monitoru 800 x 600 jsem už přišel, pak je to i na TV O.K., ale zas je to utrpení pro učitele.
Pontiac

Reklama
Uživatelský avatar
T3NK
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 396
Registrován: duben 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod T3NK » 07 črc 2006 17:50

já o jiném řešení než zmenšní rozlišení na monitoru nevím. mám to ozkoušené jak na kartách Ati tak na nVidiích a u obou je to to samé
Jan Werich : Kde blb, tam nebezpečno.

Pontiac_CZ
Level 1
Level 1
Příspěvky: 62
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Pontiac_CZ » 10 črc 2006 11:20

Rozumím. Takže v případě, že učitel bude chtít prezentovat zároveň i na TV, přepne si rozlišení na 800 * 600. Konec konců proč ne.
Díky.
Pontiac


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů