Mpeg codec Nero Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Mpeg codec Nero

Příspěvekod guest » 07 črc 2006 10:47

Zdravím všechny! Tady http://www.savefile.com/files/8101974 jsem si stáhl MPEG 4 do Nera, ale teď nevím jak ho do Nera dostat - je tam toho víc a mám v tom guláš. Nemá někdo náladu a čas mi poradit? Předem všem děkuji! :smile:
http://www.savefile.com/files/8101974

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 09 črc 2006 09:56

To mi opravdu nikdo neporadí? Nebo je chyba někde jinde? :-(

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 09 črc 2006 10:06

řekl bych, že na aktivaci pluginu budeš potřebovat nové sériové číslo

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 09 črc 2006 10:36

Jidhash píše:řekl bych, že na aktivaci pluginu budeš potřebovat nové sériové číslo

Myslím, že v tomto případě ne, ale o to by ani nešlo. Spíš jde o to, že je tam toho víc a já nevím co s tím-jak to mám do toho Nera dostat.

Uživatelský avatar
Starlett
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 310
Registrován: duben 06
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Starlett » 09 črc 2006 11:11

Já ti asi moc nepomůžu... všimla jsem si, že je tam u toho i dokument Readme, ale je psaný v jazyce, o kterém nemám ani ponětí :?, ale zkoušela jsem si to přeložit přes slovník na Seznamu 8)
je tam uvedená cesta: C:\Windows\system32
údajně to znamená, že tam máš všechny ty věci rozbalit a pak restartovat pc... ale vážně nevím, jestli jsem to pochopila správně... a nemám odvahu si hrát na pokusného králíka :roll:

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 09 črc 2006 11:16

když jsme před nějakým tím rokem začal s vypalováním dvd ( a jejich úpravami v neru ), taky jsem dlouho sháněl různé kodeky, a vyřešilo to jen nové sériové číslo
kodek MPEG 4 je už součastí nera, jen je omezená doba jeho použití, po uplynutí teto doby, si ho koupíš a získáš od Ahead jen nové aktivační číslo

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

  Vyřešeno

Příspěvekod marcucci » 09 črc 2006 12:12

Je to presne jak rika Jidhash! Sezen si jen seriova cisla nez to takhlke podivne crackovat.Kazdy Nero je v plne nalozi,jen mu musis zadat seriova cisla a on ti ty konkretni funkce povoli.Mrkni se sem,mozna neco najdes,na vlastni kuzi jsem to nezkousel,ale jsou to overeny stranky.
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 11 črc 2006 07:05

Díky všem. zkusím to s těmi SN. :smile:


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů