Nestabilní systém po odinstalaci NODa

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nestabilní systém po odinstalaci NODa

Příspěvekod Jan Pašek » 22 čer 2006 17:55

Clapci to se pobavíte zas sem něco dělal sám a zřejmě sem to po...
Nejde mi přemenovat soubor vyhodí to problém explorer dám neodesílat vše na chvilku zmizne a na trvalo zmiznou některé ikony v tray.
No a co sem všechno prováděl vyhodil sem crack NOD a natáh místo něj Avast. Jenže když sem prováděl odinstalaci NOD myslel sem si že už mám všechny jeho soubory za pomoci správce ukončené. Jenže i po restaru tam něco zbylo aspoň si myslím že to byly soubory NOD. Nešli ven vzal sem na ně Unlocker. A zdálo se že PC běží dál a bez problémů jo a tohle sem proved už minulý týden. Tento týden sem zaperlil zřejmě definitivně stáhnul sem si Reg cleaner Aut opravil registry a v záložce programy začal mazat podle mne nepotřebné A teť ta perla smáznul sem takhle i soubor nebo instalaci kernel neboť sem si myslel že je to zbytek NOD jak sem později zjistil stejný soubor se natahuje pokud spustím Wokna z instalačního disku.
Než sem sem vlez udělal sem čištění koše, jávy, dočasných souborů, v nouz režimu proved Avast důkladnou kontrolu a pak sem ještě spustil Spyvare scan a nic až na ten šmejd co mi tam furt leze z seznam.cz a měl sem na něj v AD Ware vyjimku. (Jo místo ADware crack sem si natáh Spyware terminátora AD war se mi přestal aktualizovat.) tak virama to asi nebude že by byla chyba mezi židlí a klávesnicí? Co potřebujete poslat?

/změna nadpisu
/mikel
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 22 čer 2006 18:04

Pokud se ti podařilo zlikvidovat kernel32, tak Jeníčku honem hledej Bod obnovení a vrať to. Jinak tě čeká reinstal.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 22 čer 2006 18:19

Tu je rozšířené hledání klíč slova kerner. Jo v úvodu sem zapoměl napsat že sem se pokoušel o kontrolu kompatibility systému s instalačky Woken a nic to nenašlo.
Obrázek

Pokud tam chybí přistrč mne prosím jak a kde najít správný bod obnovení.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 22 čer 2006 18:44

No tak ten první je nejdůležitější a máš ho naštěstí tam. Takže se nekoná žádná hrůza. A bod obnovení dej tak o tři týdny zpět - než jsi začal pokusy s NODem.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 22 čer 2006 19:19

Mijája nevim kudy na to něco sem zkoušel ale z toho co to provedlo sem lama obnovu systému sem totiž nikdy nedělal.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 22 čer 2006 19:48

Jeníčku Nabídka Start > Programy> Příslušenství > Systémové nástroje > Obnovení systému.
Dáš volbu Obnovit předchozí stav počítače a Další. V kalendáříku si vybereš datum - nejlépe co nejblíže k datu instalace - v pravém okně vidíš, co se kdy instalovalo nebo updatovalo a zase Další. Ale pozor, pokud nebyla provedena nějaká větší změna, komp obyčejně napíše, že komp nebyl obnoven, protože... (asi mu to nestálo za to). Takže běž raději co nejvíce dozadu.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 22 čer 2006 19:56

Dík uvidíme co to udělá v nejhorším si zahrajuna disžokeje a bude.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů