Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

mtc
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 766
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Příspěvekod mtc » 27 kvě 2016 15:59

odinstalovat je lze i po měsíci používání.Dcera dostala na vánoce notebook lenovo s win 8.1 a tak jsem na něm zkusil upgrade na win 10.Instalace v poho až na to že na něm nešlo pomalu nic spustit.Žádné hry,film,prostě nic,notebook prostě zamrzl a nefungoval.Ovladače a vše okolo bylo aktuální.prostě Lenovo asi zaspalo.Reinstall do továrního nastavení jsem dělal po 2 měsících trápení s ovladači a vším okolo.Po obnově do továrního nastavení na Win 8.1 vše jede a nic se neseká.Aktualizace jsem zakázal komplet všechny přes msconfig.Za mě win 10 nikdy více

Reklama
Uživatelský avatar
akem
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4440
Registrován: srpen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Příspěvekod akem » 27 kvě 2016 16:10

mtc, ale reinstall je něco jiného než vrácení do původního stavu před upgradem...
Říkám co si myslím a myslím si co chci...

ASUS ROG G751JT-T7009H / i7-4710HQ 2.5Ghz / 8GB / 256 GB SSD + 1TB HDD / GeForce GTX 970M
Apple MacBook Air M1

behavioralista
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1359
Registrován: únor 14
Bydliště: Jižní Morava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Příspěvekod behavioralista » 27 kvě 2016 16:14

Odjakživa mám nastavený windows update tak,aby se aktualizace stahovaly a instalovaly až já budu chtít.Jak se mi poprvé ukázala ta ikonka rezervace od té doby jsem vypátral všecky agresivní a šmírovací windows 10 aktualizace a dávám si dobrý pozor než aktualizace nainstaluju páč už asi desetkrát se mě tam zas násilím chtěli vetřít ty desítkové.Co jsem tak zaslechl,tak v desítkách už prý nejde přenastavit aktualizace na manuální.Prej je to tam natvrdo na automatické.

Uživatelský avatar
WarezIronMaiden
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: listopad 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Příspěvekod WarezIronMaiden » 01 čer 2016 13:59

Bezplatná Aktualizace na Win10 Je do 29 Července tuším

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Příspěvekod X » 01 čer 2016 14:41

WarezIronMaiden: jsi placený "agent" Microsoftu, že neumíš psát česky (+ pouhé 2 příspěvky + tvoje logo)? Já bych tvoje pos**** Win 10 nechtěl, ani kdybys mi platil!

Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3195
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Příspěvekod atari » 01 čer 2016 15:08

Mohu potvrdit to, že na 3PC s WIN7 mám nastavené manuální aktualizace, a nikdy se tam WIN10 nenacpali. Pouze vpravo dole je už skoro rok ta nabízející ikona.

behavioralista
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1359
Registrován: únor 14
Bydliště: Jižní Morava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Příspěvekod behavioralista » 01 čer 2016 15:19

Tak si odinstaluj KB 3035583.

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Příspěvekod AngelikaB » 05 čer 2016 08:22

:-D Já vám to říkala že to příjde a microsoft bude tohle rvát každému do počítače. Já už je seřvala po telefoně. Ta mi jen řekla paní že mám odstranit veškeré Updaty pro windows 10. odstranit GWX . ale o to nic V pravo dejte v tom programu ty tři čárky . A tam je zobrazení potvrzení :-D . A tam je rezervovaná Windows 10 ! . Aniž by jste na to klikli . ani já jsem o tom nevěděla .
Přílohy
Upgrade 2.png
Upgrade 1.png

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Příspěvekod X » 05 čer 2016 14:50

MS je falešný hráč, podvodník největšího kalibru ... ale je kapitalismus, čas vlků a lidstvo směřující do záhuby.

Uživatelský avatar
adavyp
člen BSOD týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4631
Registrován: srpen 12
Bydliště: Brno-venkov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Příspěvekod adavyp » 05 čer 2016 18:23

Já mám takovou večerníčkovskou čepici, akorát ne z novin, ale z alobalu a Win 10 na mě nemůžou.
Potřebujete poradit? Napište mi SZ.

"Non scholae, sed vitae discimus." - Seneca

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Příspěvekod faraon » 05 čer 2016 19:56

adavyp píše:Já mám takovou večerníčkovskou čepici, akorát ne z novin, ale z alobalu a Win 10 na mě nemůžou.

To se pleteš, protože čepice kryje pouze horní polovinu mozku, ale počítač tě zabírá zdola :lol:
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

becza4
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 129
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se ubránit vlezlé aktualizaci na Win 10

Příspěvekod becza4 » 08 čer 2016 16:49

Mám pocit, že Mrkvosoft se chystá na systém s pouze jedním Win systémem pro všechny, který se bude postupně sám updatovat. Pro funkci tohodle systému asi bude potřeba přihlásit se po každém spuštění do domény MS atd. Je to děsivý ale nejvíc mě děsí to co nevím a to jak nás zkasírujou za updaty .... To se mi tam najednou naser* nová verze co ani nechci a přijde mi faktura .... kterou taky nechci? Nemluvě o tom, že čím dál tím novější Win jsou čím dál tím větší sračk* ......... se slzou v oku vzpomínám na win98.
To co předvádí MS je normální kyberterror, viz. problémy typu .... zničehonic nefungující mic ve skype..... který se spraví jen tím, že si otevřou záložku s nastavením zvuku (na které se ale ničeho ani nedotknu) ....

Myslím, že kvalitu Win hezky vystihla akce otevření microsoftu v Praze ..... Akce začla tím, že paní ředitelce vazbil mikrofon, a protože to nebyli schopni ovládnout, paní ředitelka mluvila bez mikrofonu hodně nahlas aby jí všichni slyšeli .... poté si otevřeli "telemost" s tuším Hamiltonem (F1) přez Lync .... jenže někdo asi nepoužíval mikrofon podporovaný MSem .... takže se rozhovor nekonal, protože pana Hamiltona prostě nebylo slyšet.
Jaký zlatý hřeb v celé budově vypadl proud .....
AMD Ryzen 5 5500 3,6 GHz, ASRock B550 Phantom Gaming 4,Corsair Vengeance LPX DDR4 3200MHz SanDisk SSD PLUS 480GB, Sapphire Pulse RX 580 8GB, Gigabyte P650B 650W 80 Plus Bronze


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů