Jaký os? (Dočasně vyřešeno, čekám na sestavu :-)) Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Jaký bude nej OS?

Windows 2000?
3
18%
Windows 98?
9
53%
Windows 95?
1
6%
Jiný OS (tak jaký :-))?
4
24%
 
Celkem hlasů: 17

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jarod72pm » 25 pro 2007 23:59

jarod72pm:To že si jezdil jako řidič po celé republice je sice hezké ale nevypovídá to o ničem nic.To že Wokna98/ME nedáš do domény a na uživatelské práva můžeš zapomenout od volantu nezjistíš.Pokud si myslíš že to (evidentně amatérské) IT je to mají všichni tak fajn, mysli si to.Akorát nechápu jak můžeš mít tu drzost nám tady tvrdit že o tom nic nevíme a nikdy jsme to nezkusili.[/quote]

1. u toho řidiče to byla narážka na to že někdo tu sebejistě tvrdil že firmy nejvíc užívaji win2000 ale ono to ve skutečnosti je tak že jakmile přijde nový win tak se to předělá ve většině firem - to že to bylo nepochopeno už nemůžu.
2.není to drzost něco takového psát pokud si pamatuješ tu dobu skoro všichni přecházeli z 98SE na milenium
a jako uživatel bych už se nevracel spět k 98. nebudu to tady vyvracet pár lidem, je to váš názor no prosím ale kolik uživatelů v té době to dokázalo rozeznat a posoudit? minimum každý byl naopak rád že má něco nového.
to Myloš
tu poznámku o lhaní a češtině si budu pamatovat konečně mi to ukázalo co jsi zač.
Je v lidech jistá tolerance do určitých mezí ale proč mám dojem že touhle konverzací se nám nějak snižuje důvěra ostatních? se systémem win ME jsem pracoval a nepociťoval jsem potřebu něco měnit v té době a na tu dobu to bylo naprosto postačující a po bitvě je každý generál.

""ale nedehonestuji své odpůrce domnělými kydy o jejich osobách. Nesnažím se toho, s kým se o něco přu, pošpinit vylhanostmi, abych snížil jeho důvěryhodnost.""
vrchol frajeřiny je tohle psát.
Nikoho nešpiním a tohle patřilo lidem kteří se tak chovají a posřelená husa se vždy ozve!
a nechovej se jak malé děcko tady psát o lhaní - já to ke své reputaci nepotřebuji - tímhle já si léčit své ego nepotřebuji!!!
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Reklama
Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 26 pro 2007 00:34

jarod72pm píše:jarod72pm:2.není to drzost něco takového psát pokud si pamatuješ tu dobu skoro všichni přecházeli z 98SE na milenium
Zvláštní, protože já nikoho takového ve svém okolí neznám. Takže tvrzení že skoro všichni opět beru s rezervou.

jarod72pm píše:to Myloš
tu poznámku o lhaní a češtině si budu pamatovat konečně mi to ukázalo co jsi zač.
Tak se nestyď a napiš to. Co podle tebe jsem?

jarod72pm píše:""ale nedehonestuji své odpůrce domnělými kydy o jejich osobách. Nesnažím se toho, s kým se o něco přu, pošpinit vylhanostmi, abych snížil jeho důvěryhodnost.""
vrchol frajeřiny je tohle psát.
Nikoho nešpiním a tohle patřilo lidem kteří se tak chovají a posřelená husa se vždy ozve!
a nechovej se jak malé děcko tady psát o lhaní - já to ke své reputaci nepotřebuji - tímhle já si léčit své ego nepotřebuji!!!
Vrchol frajeřiny, povídáš? Co patřilo lidem, kteří se jak chovají? Chovají se tak, že pracují s počítačem 5 let? Ale vždyť jsi to napsal o mně, tak se nevykrucuj:
jarod72pm píše:problém tu je pak v některých lidech co PC mají doma 5 roků a myslí si o sobě že jsou něco extra + našprtají tabulky pět recenzí
naučí se instalovat widle a pak si začnozu tady o sobě myslet že spolkly chytrost - viz : myloš
To podle tebe není vylhané dehonestování? To je podle tebe pravda, i když to žádná pravda není? Tak to není lež, ale básnická nadsázka? Ehm ehm. Chceš tím říct, že když se ohradím proti zjevnému nesmyslu, jsem potrefená husa a zjevný nesmysl se tak stává pravdou? Hahaha.

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jarod72pm » 26 pro 2007 10:01

to Myloš
ses nám nějak zamotal,
no vidím že se nadále snažíš hádat a popichovat - jsi samá narážka a otázka
jenže za celou dobu s tebe nepadlo rozumné slovo a mě už ty tvoje výkřiky do tmy fakt nebaví a tu šou co tu pro ostatní předvádíš no prosím už je to tedy jen na tobě raději ustoupím a máš pole volné piš si co chceš!
ps: mí kolegové se nadmíru dobře bavili ! 8)
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 26 pro 2007 12:36

Pro jarod72pma:
Zamotal? V čem? Ohrazuji se proti očividně nepravdivému napadání.
Jestli to, že tě cituji, nepovažuješ za rozumné slovo, možná jsem na nerozumnosti reagoval nerozumně. Ale jak vidím, asi to opravdu nemá cenu.
PS: Tvým kolegům přeju zábavu, ať si to užijou ;-D

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 26 pro 2007 13:41

jarod72pm píše:1. u toho řidiče to byla narážka na to že někdo tu sebejistě tvrdil že firmy nejvíc užívaji win2000 ale ono to ve skutečnosti je tak že jakmile přijde nový win tak se to předělá ve většině firem - to že to bylo nepochopeno už nemůžu.

To je samozřejmě pitomost,firma nakupuje SW i HW pouze pokud to potřebuje a ne tehdy kdy si nějáký MS usmyslí že vydá novou verzi.Naopak přechod na nový OS je provázen plánováním a širokým testování kritických aplikací.Nehledě na finanční a časovou náročnost takového kroku.Opravdu nechápu co máš z toho že ačkoliv o tom nic nevíš tady píšeš nesmysly
2.není to drzost něco takového psát pokud si pamatuješ tu dobu skoro všichni přecházeli z 98SE na milenium
a jako uživatel bych už se nevracel spět k 98. nebudu to tady vyvracet pár lidem, je to váš názor no prosím ale kolik uživatelů v té době to dokázalo rozeznat a posoudit? minimum každý byl naopak rád že má něco nového.

ano marketing řekne je to nové je to lepší a všichni si to hromadně koupí :)WinME jsou nejhůře prodávaným Wokenním systémem
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jarod72pm » 26 pro 2007 13:48

promiň hrdino už mlčím....
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů