příchozí komunikace

...

Moderátor: Mods_senior

waanjo
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

příchozí komunikace

Příspěvekod waanjo » 14 zář 2006 18:15

Zdravím,

mám problém a nevíc, co s ním. Firewall mi ukazuje velké množství příchozí komunikace (např. 40 KB/s), i když nic nestahuji. Vždy je tato komunikace v době nečinnosti tak kolem 2 nebo 3 KB/s. Nevíte, prosím, čím to je?

Díky moc!!!

Reklama
BROZA
Level 3
Level 3
Příspěvky: 509
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod BROZA » 14 zář 2006 18:46

A nemůžeš mít v PC nějahou havět?Ty to dělají často.Možná jsi si ji tam nainstaloval s nějakým programem.Co máš za firewall?Ještě mi napadá zkusit nějaký netmonitor.Ukáže ti které aplikace jsou v současné chvíli připojeny na net a jakou mají aktivitu.A za třetí.Nemůže jít o update Woken nebo jiného programu?

waanjo
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod waanjo » 14 zář 2006 20:07

Havěť je možná, ale počítač neustále skenuju (BitDefender, Spyware Terminator, Ad-Aware, CounterSpy) a nic nenachází.

Firewall mám Kerio (plnou verzi), pořád mi hlásí útoky a skeny portů.

Co se týče updatu, bohužel nevím, co je Woken, ale že by šlo o update nějakého programu si nemyslím.

Teď už je to zase v normálu, trvá to třeba půl hodiny. Už se mi to stalo jednou, je jsou to tak dva měsíce. No, nejsem z toho příliš moudrý. :)

waanjo
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod waanjo » 14 zář 2006 20:16

Ještě jsem si nechával od kolegů kontrolovat HijackThis Log a byl v pořádku. A RootkitRevealer mi taky nic nenašel.

Co se ještě týče nějakého programu, který v sobě mohl mít něco přibaleného, tak tím to asi nebude, jelikož si do počítače v podstatě nic neinstaluju. Jen bezpečnostní software zmíněný výše..

BROZA
Level 3
Level 3
Příspěvky: 509
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod BROZA » 15 zář 2006 12:41

update woken=stahování bezpečnostních aktualizací Windows
zak si zkus stahnout nějaký net monitor který ti přesně ukazuje aktivity všech aplikací na internetu.A až zjistíš příchozí komunikaci,tak se mrkni která aplikace to dělá.
Nebo můžeš v Keriu v záložce sítová bezpečnost nastavit všechny aplikace na otazník.až se bude nějaká dožadovat vstupu na internet tak ji to povolíš a budeš sledovat zda přenáší ta velká data.Podle mého je to ale zbytečně zdlouhavé.Lepší je nejaký net monitor


Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů