Pomale stahovani z TORRENTU

...

Moderátor: Mods_senior

Lukos.h6
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Pomale stahovani z TORRENTU

Příspěvekod Lukos.h6 » 17 lis 2005 13:00

Kdyz stahuji z torrentu tak je velice pomale kolem 8Kb/s ze serveru stahuji kolem 60Kb/s. Jako klienta pouzivam BitLorda. Cim by to mohlo byt?

Reklama
Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 17 lis 2005 14:40

Upload mas jakej??? Cim vetsi upload tim vetsi download...
A pripojeni mas jaky?
Obrázek

Lukos.h6
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Lukos.h6 » 17 lis 2005 15:29

Upload jsem mel nastavenej na 20Kb/s a pak sem to nastavil na neomezenej a to davalo tak tech 60Kb/s. Pripojeni mam WiFi 650Kb/s.

Lukos.h6
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Lukos.h6 » 17 lis 2005 15:30

A mimochdem stahuju NFS MW, takze lidi tam je dost.

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 18 lis 2005 13:49

Měl jsem stejný problém a někde jsem se dočetl, že upload by měl být nastavený na 80% z max.možného přenosu.Nevím proč, ale od té doby se vše stahuje bez problému. :smile:

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 18 lis 2005 14:30

Proste vetsinou kolik posilas do netu tak maximalne tak rychle se to stahuje ;) Problem v torrentu asi nebude, ja odtamtud zacal sosat MW 15minut pote co se ten torrent objevil na netu a letelo to krasne pravidelne 50-70kB/s. Upload samozrejme o neco vetsi 60-80kB/s...

Mozna to bude v nejakym tom nastaveni. Co mas za klienta?
Obrázek

John_S
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: leden 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod John_S » 31 led 2006 15:11

Na Uploadu sice záleží, ale není pravda, že čím větší nastavení uploadu, tím lepší... Všeobecně platí mít na Trackeru dobrý Ratio (poměr download/upload) ale může se stát, že ty stáhneš co potřebuješ, ale od tebe se za tu dobu stáhne třeba jen desetina, v tu chvíli máš Ratio 0,1 a seš nahranej... Já mám na 256ce nastavený upload max. 8KB, ale i tak jedu download plnou rychlostí... vtip je v tom seedovat i po stažení (já obvykle nechávám týden, až 14 dní...

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 31 led 2006 15:51

Měl jsem stejný problém a někde jsem se dočetl, že upload by měl být nastavený na 80% z max.možného přenosu.Nevím proč, ale od té doby se vše stahuje bez problému.

Protože při downloadu probíhá komunikace oběma směry. Pokud jako mez uploadu nastavíš svoje maximum dané připojením, je celá tato "kapacita linky směrem up" spotřebovaná na upload a už nezbývá kapacita na zpětnou komunikaci, provázející download, což download zpomalí. Proto se doporučuje nechat cca 20% kapacity linky směrem up k dispozici.

Hustak8
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: říjen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Hustak8 » 01 úno 2006 19:15

Tak zkus stará dobrý Bitcomet...ke stažení na http://www.slunecnice.cz/product/BitCom ... 665B1687B7

ryzek
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod ryzek » 09 úno 2006 12:27

Ahoj, mam BitComet 0.60 a mel jsem ten samej problem, jako tady pisete.. Mam pripojeni 128.. Stahuju soubor 2,5GB velkej, Asi do 40% to slo uplne v pohode, Download byl psanej průměrně 10Kb/s a určitej čas (max. rychlost Down, a Upl. bylo neomezeně), pak jsem musel vypnout počítač, a už třetí den mi to jede download 1-3Kb/s a upload 9-11Kb/s, tak jsem skusil nastavit max. Upload na 9Kb/s a nic... A když jsem dal 5Kb/s tak mi to ted uz asi 1/2 hodiny jede mezi 7-9Kb/s, mimo jednoho krátkýho výpadku na 1Kb/s... Co prosím znamená ten poměr? (mam 1.2)....Diky

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 13 čer 2006 14:16

Clapci chtěl bych upozornit, na problém s NAT který ke poměrně dobře popsán u návodu k uTorentu. http://www.utorrent.cz/help/nat.php Zjednodušeně se dá říct … Pokud si chcete z vlastního PC udělat server velmi záleží jestli máte veřejnou nebo soukromou IP adresu. A torrenty vám s počítače vlastně udělají překladiště paketů takže takový malý server.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • cloud OneDrive a pomale stahovani balicku zip s fotkama
    od p3v4x » 11 úno 2024 15:57 » v Internet a internetové prohlížeče
    2
    771
    od p3v4x Zobrazit poslední příspěvek
    11 úno 2024 16:44
  • Pomalé sťahovanie súborov z určitých web stránok
    od Drawethree » 22 črc 2023 16:50 » v Internet a internetové prohlížeče
    3
    2624
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    24 črc 2023 07:15

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů