Obtěžování na stránkách Facebooku Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Pandora Rosalez
Level 2
Level 2
Příspěvky: 157
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Obtěžování na stránkách Facebooku  Vyřešeno

Příspěvekod Pandora Rosalez » 12 říj 2020 17:15

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, jestli je možné nějak zjistit, kdo je administrátor stránky na Facebooku? Poslední měsíce mi totiž jeden člověk neustále píše na mnou vedené stránky (jde o fan stránky, píše mi na tři) a neustále mě tam oslovuje jménem a příjmením a píše dost obtěžující komentáře na mou osobu. Problém je v tom, že o tom, že ty stránky spravuju já vědělo jen pár blízkých lidí... a tak pořád nějak nechápu, jak na to ten člověk došel. Bohužel nevím kdo to je, píše z fake profilů... už minimálně ze čtyř různých a vím že jich má i víc... takže ani blokace nikam nevede. Je vůbec nějaká šance, abych zjistila o koho jde? :|

Díky.

Reklama
Uživatelský avatar
Arha
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1825
Registrován: červen 11
Bydliště: Dačice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obtěžování na stránkách Facebooku

Příspěvekod Arha » 12 říj 2020 17:50

Hezký den,

musíš to řešit s Facebookem, nejen nahlásit, ale poslat jim i obsah, co Ti posílá, v poslední době to FB hodně řeší.

Zjistit administrátora stránky je nemožné, pokud si to sám nezadá, že chce ukázat. Takže pokud ses někdy nepřeklikla a neokomentovala něco omylem svým jménem, pak bych se zaměřil na těch "pár blízkých" :-)

Přeji Ti, ať se Ti podaří zjistit, kdo za tím stojí.
I skladník ve šroubárně si může psát vlastní SQL příkazy.

Pandora Rosalez
Level 2
Level 2
Příspěvky: 157
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Obtěžování na stránkách Facebooku

Příspěvekod Pandora Rosalez » 12 říj 2020 17:55

Jsem si jistá, že to není nikdo z mých přátel... i když člověk si nemůže být jistý ničím, ale tohle je fakt úplně chorý člověk. Nechápu moc, čeho chce docílit, ale je to hodně obtěžující. Kam přesně by se dalo facebooku napsat něco takového? Protože to nahlášení většinou nebylo absolutně k ničemu...

Uživatelský avatar
Arha
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1825
Registrován: červen 11
Bydliště: Dačice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obtěžování na stránkách Facebooku

Příspěvekod Arha » 12 říj 2020 17:57

On píše do komentářů k Tvé stránce, nebo přímo do zpráv?
I skladník ve šroubárně si může psát vlastní SQL příkazy.

Pandora Rosalez
Level 2
Level 2
Příspěvky: 157
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Obtěžování na stránkách Facebooku

Příspěvekod Pandora Rosalez » 12 říj 2020 19:26

Arha píše:On píše do komentářů k Tvé stránce, nebo přímo do zpráv?

Jen do komentářů... zprávy jsou na stránce vypnuté... ale dnes si mě jeden ten fake profil chtěl dokonce přidat do přátel. Opravdu už z toho nemám dobrý pocit... ještě ty komentáře jsou tak absurdní, že by si většina lidí jen klepala na hlavu.

Uživatelský avatar
satik
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3509
Registrován: leden 15
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Obtěžování na stránkách Facebooku

Příspěvekod satik » 13 říj 2020 11:45

Neznám detaily, ale možná by se to dalo nahlásit normálně na polici jako stalking, pokud na normální výzvy, aby přestal, nereaguje a zakládá si nové profily.
PC: MSI RTX 4090 Suprim X, AMD Ryzen 9 7950x3D, ASUS Crosshair HERO X6670E, 64GB RAM@6000CL30, Fractal Define Torrent, Seasonic PRIME TX 1600W, SSD Seagate Firecuda 530 M2 2TB +
4TB + 4TB SATA Micron 5200 ECO
Periferie: Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG, Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX300, Valve Index

Pandora Rosalez
Level 2
Level 2
Příspěvky: 157
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Obtěžování na stránkách Facebooku

Příspěvekod Pandora Rosalez » 24 říj 2020 15:05

satik píše:Neznám detaily, ale možná by se to dalo nahlásit normálně na polici jako stalking, pokud na normální výzvy, aby přestal, nereaguje a zakládá si nové profily.

Popravdě... už jsem o tom taky přemýšlela. Hlavně poté, co si mě z jednoho profilu snažila přidat do přátel. Ale když jsem dala blokování slov na stránky (blokace komentáře s mým oslovením) kdy se takový příspěvek skryje... napsala asi ještě 4x to stejné a když jsem nereagovala zase se stáhla. Jestli to ale zase začne, nejspíš to už opravdu budu muset řešit radikálně.


Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti