Jak efektivně pročistit Gmail a spol. Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Jak efektivně pročistit Gmail a spol.  Vyřešeno

Příspěvekod Speed_dead » 22 čer 2019 09:12

Gmail mě upozornil, že ho mám téměř plný. Pravidelně vymazávám reklamní sdělení, jenž jde smazat velice jednoduše, jelikož si je nechávám přeposílávat přes jeden email, jenž používám pro reklamu a registrace. Smazal jsem tyto přeposlané emaily, našel jsem asi 50 emailů s většími přílohami dle tohoto návodu. Ty jsem také smazal. Dále mě to hlásí, že na google drive mám 1,2gb dat. našel jsem ale jen tak 100Mb. Nezapočítávají se do tohoto i fotky, i když je nahrávám důsledně v rozlišení, jenž by se ještě nemělo započítávat do objemu dat? Ač jsem odhadem promazal data minimálně o velikosti cca 200-300Mb, tak ukazatel obsazenosti emailu se ani nehnul. Píšou sice, že se změny se mohou projevit až za 24 hodin, ale to už uběhlo a žádný změny ohledně objemu dat na emailu nevidím. Navíc mě od doby čištění přišlo asi 5 emailů a ty mají objem nulu nula nic. Dokupy nemají víc jak 1Mb. Jak na to, když bych si zatím nechtěl dokupovat větší prostor?
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Reklama
Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak efektivně pročistit Gmail a spol.

Příspěvekod Speed_dead » 25 čer 2019 07:55

Nikdo nevěděl, tak jsem ho pročistil značné neefektivně, jelikož mě tlačil čas.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.


Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti