nejlepší adsl

...

Moderátor: Mods_senior

Marek Studnička
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: březen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

nejlepší adsl

Příspěvekod Marek Studnička » 10 bře 2007 17:10

Potřeboval bych poradit nejvýhodnější ADSL internet.Nyní jsem zákazník O2 a nejsem vůbec spokojen.
Bydlím na vesnici takže wifi asi nepude.Takový internet bych chtěl:Cena kolem 500 Kč a od rychlosti 1024/256 kbit/s výš.A hlavně bez FUP.Děkuja za pomoc. :D

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 14 bře 2007 07:54

Bohužel jsem na tom stejně jako ty. Jen bych se tě chtěl zeptat. S čím konkrétně u O2 nejsi spokojený. Právě se stávám jejich klientem pro ADSL a chtěl bych vědět, co mě čeká. Dík.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 14 bře 2007 08:30

Momentálně vychází velmy slušně nabídka připojení od UPC.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 14 bře 2007 09:04

Honzo, to bylo pro nás venkovany, trochu mimo mísu :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 14 bře 2007 09:18

Jak to UPC je kabelovka přes satelit na venkově neumíte namontovat větší talíř.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 14 bře 2007 09:54

Tak jsem pohledal a nějak jsem u UPC nenašel, že bych si namontoval placku na barák a měl vychechtáno. Není to o tom, že na vesnici jsou hlupáci, kteří něco neumí. Je to o tom, že vesnice představuje pro každého potenciálního providera příliš malý trh na to, aby se mu vyplatila investice do kabelového rozvodu.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 14 bře 2007 10:11

Mno karlos pokud píšeš Domažlice nějaké pokrytí by tam bylo. Ovšem pan tazatel navím odkud je takže těško radit. Musel by napsat konkrétní lokalitu pak je možné něco konkrétnějšího hledat.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 14 bře 2007 10:38

Věř, že mám zmapované vše, co by se dalo v mé lokalitě použít k připojení. Když pominu mobilní operátory, pak mi zbývají jen dvě zla, Česká síť s bezdrátem a O2 s drátem. Jako menší zlo se mi ukázalo O2. Předpokládám, že pokud Marek píše, že bydlí na venkově, bude to lokalita, kde kabelovka není a jen tak nebude. S ADSL po kabelu přichází mimo jiné NOVERA, ale jejich (a nejen jejich) nabídka je v podstatě jen nabídka O2 od jiného providera, která je o pár korun nižší. Když však vezmeme v úvahu platby dvou faktur (nutnost telefonní linky O2), tak je rozdíl zcela zanedbatelný. Proto jsem nakonec zvolil, jak jsem zvolil. Jedna faktura, vlastníku linek a technologií...
Marku, pokud jsi ještě nezrušil svazky s O2 a jediné s čím nejsi spokojený je cena, pak to prubni jako já. Najdi dva kámoše v dosahu wifi a o náklady se podělte. My jdeme do 2MB bez FUP, takže na každého vyjde necelých šest kil a to se dá vydržet. Případně si najdi v okolí někoho, kdo by tě pomocí wifi pustil k lizu :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 14 bře 2007 10:39

dost pochybuju že by si měl nějákou takovou možnost ADSL bez FUP a za tyhle ceny..ale jak píše Jan Pašek napiš odkud jsi..

bez FUP od O2 stojí(respektive bude stát) 1050,- s DPH 2Mbit

http://www.zrychlujeme.cz
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 14 bře 2007 11:03

Touto informací jsi mi udělal dnešní den poněkud hezčím. Buď si připojení zlevníme, nebo za stejné prachy zrychlíme 8)

(nebo bude všechno jinak a ceny se upraví úměrně rychlostem.... :shock: :cry: :evil: )
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 14 bře 2007 12:23

karlos:ceny se upravovat nebudou(ani nahoru ani dolů)...ale zrychlení je podmíněno technickými podmínkami..takže aby ti tam ten 2/4/6/8 Mbit šel tak tu musí ty dráty zvládat..takže bych se neradoval zbytečně
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 27 hostů