ako extrahovat súbor

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

SDFH
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: leden 21
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

ako extrahovat súbor

Příspěvekod SDFH » 26 led 2021 17:09

ahoj asi pred 6 rokmi som si na pocítac stiahol jeden progranm to aky nieje dôležité problém je ze vtedy som si este celkom neuvedomoval o robím a vymazal som instalacný súbor. Teraz mám síce na pc plne fungujúci program ale chcel by som ho preniest aj 2 pc problém ale nastal vtedy ked som zistil ze tento program uz nieje podporovaný a nedá sa nikde stiahnuť
chcem sa teda spýtať existuje nejaký free sposob ako z program presunuť na iný pc bez instalacného súboru len s súborami ktoré sú už nainštzalované?

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23602
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ako extrahovat súbor

Příspěvekod ITCrowd » 26 led 2021 17:12

Můžeš zkusit zkopírovat soubory z adresáře, kde je program nainstalován a naimportovat příslušné větve registru, které k programu patří. Ale moc tomu nedávám.
Kdybys ho netajil, třeba ho někdo někde na netu najde.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
gogo1963
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5664
Registrován: srpen 19
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ako extrahovat súbor

Příspěvekod gogo1963 » 26 led 2021 17:13

jde to, ale to jak, není důležité :D promiň, musel jsem ... jak píše IT, asi není šance ... nebude mít podporu nových windows ... pokud to máš někde na 32 bitové Vistě ...
i7 10700/Grandis 3/ z490 Meg Unify/XPG GAMMIX S11 Pro 500GB/Samsung 970 EVO PLUS 1TB/ Define R5/ Patriot Viper 4 16GB Kit 3400/ 4TB Skyhawk/ RX 6600 XT/ CORSAIR 750W RM750x/sound blaster zx/ Dell S2721DGF /MSI RX 6600 XT GAMING X 8G /4TB Ironfolf pro

SDFH
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: leden 21
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ako extrahovat súbor

Příspěvekod SDFH » 27 led 2021 08:27

Je to Movie Maker 2012 ale mne to beží na mojom pc na Windows 10 čiže nevidím problem aj keby robil som jednu statistiku len tak a podla nej vám bude bezat 90% programov z win 10 na win 7 to len tak a program som nenapísal preto lebo viem ze keby som ho tam napísal bolo by tu pno komentárov ze mám radcej pouzívat iní ale movie maker pouzívam hlavne stoho dôvodu ze ma najkratší cas renderu videa na slabom pc

kubasCZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 197
Registrován: leden 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ako extrahovat súbor

Příspěvekod kubasCZ » 27 led 2021 08:33

Windows Movie Maker je freeware, nestačí pouze stáhnout instalátor odněkud z netu? Minimálně google najde na dotaz "Windows Movie Maker 2012" spoustu odkazů...
MacBook Pro 14" 2021
RaspberryPi 3B + Conbee II + Philips Hue + IKEA Tradfri + Home Assistant
Synology DS213j
Průša Mini

IoT je závislost :-)


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti