lapač hmyzu Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: lapač hmyzu  Vyřešeno

Příspěvekod X » 22 črc 2020 07:36

Mám zhruba stejnou jako tato:

Obrázek

https://odpuzovace-zvirat.heureka.cz/el ... ik-03-3w/#

... a funguje celkem dobře, ale jde o to, jestli máš venku elektrickou zástrčku. Počítej ovšem s tím, že to bude lítat nejenom do této elektrické spalovací pasti, ale na jakýkoli světelný zdroj, tedy monitor / obrazovka, světla atd. Sice by je mělo lákat více modré světlo pasti, ale zkus jim to vysvětlit :lol: Používám na octomilky které se mi protáhnou skrz síť, když se spálí, je to celkem pěkná šupa ... když občas za uherský rok ke mně zabloudí můra či moucha (jen ty chytřejší, všude máme sítě ale stačí jim k infiltraci mžik při průchodu dveřmi, také když pes projde psími dvířky a masařky cítí přes celý barák že se vaří (maso), tak se dokáží v té chvilce protáhnout, jsem to jednou pozoroval), které jsou větší, tak to práskne tak, že se lekneš ...

Jednou za čas jen vyšroubuješ spodní víko se zbytky mrtvolek a štětečkem vymeteš mezi drátky.

Reklama
Uživatelský avatar
renek11
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 916
Registrován: leden 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: lapač hmyzu

Příspěvekod renek11 » 22 črc 2020 11:02

Tohle není lapač hmyzu, ale LÁKAČ hmyzu. slétne se ti vše co má křídla ze širokého okolí. Nic zaručenýho není, jen nepracovat venku
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635

Hoff
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: leden 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: lapač hmyzu

Příspěvekod Hoff » 22 črc 2020 11:58

Lépe se nacpat kvasnicemi.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: lapač hmyzu

Příspěvekod X » 22 črc 2020 12:17

Jako alternativní řešení lze popřemýšlet nad nabízenými produkty na terasu: lehátko kryté ze stran sítěmi proti hmyzu, na komáry a mouchy dostatečné, octomilky prolezou ...

Uživatelský avatar
pikaso.andreas
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1156
Registrován: říjen 07
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: lapač hmyzu

Příspěvekod pikaso.andreas » 22 črc 2020 21:48

Tohle funguje také na havěť :P
Rád se přiučím od zkušenějších... A učený z nebe nespadl :-D

Když mám čas, dělám geoboardy pro děti.


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů