Hlučtnost Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

jaký antivirový program je nejlepší

Nod 32
11
92%
AVG
1
8%
 
Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Razzell
Level 2
Level 2
Příspěvky: 231
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Hlučtnost  Vyřešeno

Příspěvekod Razzell » 27 lis 2007 16:05

Zdravím, už to bude rok co mam new pc, dostal jsem ho minulí rok k vánocům, beží pořád v kuse moc ho nevypínám mel jsem ho vypnuty asi 2x a poslední dobou začali moc hučet větračky je to jako vysavač tak jsem včera vyčistil pc ale porad hučí a co si vzpomínám tak před rokem tak nehučeli myslím ze hučí hlavně zdroj jak ho mam utišit nedá se spat. A ještě bych se zeptal jaký antivirový program je nejlepší ? Ja používám Eset smart secturity.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 27 lis 2007 17:12

Za prvé zbavit prachu a pak kápnout na ložisko kapku kvalitního oleje.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mike007 » 27 lis 2007 17:13

Je několik možností. Já ti napíšu jen dvě.
1) vypínat počítač na noc. Bude se ti lépe usínat a ušetříš za elektřinu.
2) Pokud za každou cenu musí běžet i v noci ( nechápu... ), tak pomůže koupě lepších větráčku než těch obyčejných, které se do počítačů běžně dávají. Doporučuji větráčky od Noctua.

Osobně se přikláním k možnosti 1. Proč musí počítač běžet v noci, když spíš? Žere to elektřinu, životnost komponentů klesá. Samá nevýhoda... Evidentně elektřinu platí rodiče, že?

No a co se týče antivirového programu, měl bys jich do té ankety přidat více. Neexistuje jen NOD a AVG...
Pokud jiné neznáš, tak dej možnost - "Jiný"
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 27 lis 2007 17:19

NOD je v testech lepší, než AVG. Osobně si ale myslím, že pokud je uživatel jelito, nepomůže mu ani sto antivirů, počítač stejně zaneřádí. Tak asi tak.

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mike007 » 27 lis 2007 17:31

Uživatel nemusí být ani jelito. Stačí trocha smůly a kliknout na nějaký špatný odkaz, který vyhledávač najde během tvého hledání čehokoliv. Je to hold risk...
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

Uživatelský avatar
pikaso.andreas
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1156
Registrován: říjen 07
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod pikaso.andreas » 27 lis 2007 17:40

Souhlasím s mike007... Proč musí jet PC nonstop? Znám jednoho či dva maniaky co přes noc nespí a pracují a nebo stahují a spí, ale je to podle mě blbost. Asi jako všechno si musí i PC odpočinout. A taky občas restartovat, aby se vyčistily ram atd... A ohledně těch antivirů, máš to doopravdy úzké. Ale já sám mám NOD, víc mu věřím. A taky co jsem žažil AVG, je to takový program co zahltí systém když provádí aktualizaci a když nabíhá. Je pravda že nejnovější verze (7)obsahuje antispam, firewall a jiné pluginy co chrání komplet pc... Samozřejmě že již placené.. Osobně se přikláním k NODU, kdybych chtěl měnit a nemohl mít NOD koupil bych něco z balíčků NORTON...
Rád se přiučím od zkušenějších... A učený z nebe nespadl :-D

Když mám čas, dělám geoboardy pro děti.

OndraP.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 704
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod OndraP. » 27 lis 2007 20:13

pikaso.andreas píše:.. kdybych chtěl měnit a nemohl mít NOD koupil bych něco z balíčků NORTON...


norton.... to slovo nesnáším, pamatuju si jeho hodně starou verzi kdy sem na něj slyšel nadávky a když sem ho viděl, taky sem nebyl spokojenej, jasně že teďka už to mají snad vychytaný, ale já mám rád nod, už ho nějakej ten pátek mám a neměnil bych ani nevidim důvod proč bych ho nemohl mít ani proč bych měl měnit... :lol: toť můj názor na antiviry...

a počítač bych taky rozhodně vypínal, já ho vypínám, občas když třeba mám náladu ho nechat zapnutej tak ho nechám, ale to je fakt málo asi 2x do půl roku... a bejt tebou tak bych ho vypnal :wink: pokuď má jen tak jet, tak ať radši nejede, nebude tak zaprášený, opotřebovaný a ty se líp vyspíš je to tak :smile:

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 27 lis 2007 20:27

Hlučnosti počítače se zbavíš, když vyhodíš skříň PC do vedlejší místnosti a necháš si u sebe jen klávesnici, myš, monitor, repráky. Jedu už tak 1,5 roku a absolutní spokojenost ...

anonym_1
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod anonym_1 » 27 lis 2007 20:30

X píše:Hlučnosti počítače se zbavíš, když vyhodíš skříň PC do vedlejší místnosti a necháš si u sebe jen klávesnici, myš, monitor, repráky. Jedu už tak 1,5 roku a absolutní spokojenost ...


Nejlépe třeba k rodičům do ložnice :lol:

Uživatelský avatar
Boris-
Level 2
Level 2
Příspěvky: 151
Registrován: srpen 07
Bydliště: Severomoravský kraj
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Boris- » 27 lis 2007 20:52

X píše:Hlučnosti počítače se zbavíš, když vyhodíš skříň PC do vedlejší místnosti a necháš si u sebe jen klávesnici, myš, monitor, repráky. Jedu už tak 1,5 roku a absolutní spokojenost ...


heh.... jenom by me zajimalo jak to mas s mechanikou, asi by se mi nechtelo chodit vedle do mistnosti :smile:

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 28 lis 2007 06:41

Pokud by ti nevyhovoval pohyb a chtěl u počítače zakrnět, kup si nějakou externí mechaniku nebo minicase a protáhni si to ke svému pracovišti ... ovšem mechaniky dělají také hluk.


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů