sluchátka (vyřešeno) Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

sluchátka (vyřešeno)  Vyřešeno

Příspěvekod aldik » 22 říj 2007 16:35

mám nový komp s Vistou a když zepředu (nebo i zezadu) zapojím sluchátka s mikrofonem tak mi nefungujou .. nevítě někdo čím to může být ?? přitom na starém na kompu s XPčkama mi fungovaly normálně .. a teď mi najednou nejedou .. HELP!!! .. kdyžtak mi můžete napsat odpověď i na icq 459732846 tady zas tak často nechodím .. dikes :wink:

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 22 říj 2007 16:57

Nikdo Ti nikam psát nebude! Odpověď hledej zde. Podle všeho nemáš nastavené správně zvuky a zvuková zařízení. Vistu nemám a v XP to je v Ovládacích panelech.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod aldik » 22 říj 2007 17:12

no ted sem se díval do ovládacích panelů a furt mi to nejede tak jak na XPčkách aby se vypli repráky a je-li pouze sluchátka s mikrofonem ..

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 22 říj 2007 17:45

Měl jsem to samé na novém počítači.Technik který to montoval to odbyl a tak to dopadlo.Vezmi si manuál k základní desce a ke skříni, podívej se jestli máš správně zasunuté piny od předních zásuvek v desce.Já to měl úplně blbě a musel jsem je povytahovat a znovu zapojit.Jinak na již složeném počítači/alespoň v mém případě je to rasovina,jelikož ty piny jsou miniaturní a člověk přes všechny součástky tam vůbec nevidí.Chce to dobrou pinzetu nebo kleštičky a hromadu trpělivosti.konce od káblíků by měli být popsaný.Ovšem/zrovna v mém případě /je to někdy trochu jinak.Jen pro příklad na mé skříni Thermaltake,nebylo vůbec zastrčeno napájení/větš.MicPower/a sluchátka byly zastrčeny na LINE L a LINE R ovšem měly být na EAR L a EAR R. :-(
Na té desce by to mělo být v manuálu někde pod "Front panel audio" nebo tak nějak,no a u skříně to taky najdeš.Navíc to není první případ se kterým jsem se setkal.
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

Uživatelský avatar
Avalanche
Level 3
Level 3
Příspěvky: 558
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Avalanche » 22 říj 2007 18:11

POZOR na plombu! (pokud ji tam máš)

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 22 říj 2007 18:57

Na plombu se vykašli...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod aldik » 22 říj 2007 20:17

plombu tam mám .. ale v zapojení vevnitř to nebude protože krátce po tom co byl ten počítač koupený tak se musela přeinstalovat Vista protože ti debili dali na disk C s Vistou jenom 12GB a celý disk má 320GB a před přeinstalací jestli si dobře vzpomínám tak ty sluchátky šly .. ony se mi powedly na chvilku zprovoznit i teď ale jak to mám udělat aby když je připojím zepředu a vypnu tlačítkem repráky normální aby mi šel zvuk jenom z těch sluchátek .. pokaždě semi nechce hrabat do ovládacích panelů (a hlavně ty sluchátka má mamka na skype :wink: ) ...

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 22 říj 2007 20:43

Pozor.Oni mohli jít,ale vzpomínáš si jestli šel i mikrofon nebo jestli oba kanály?Mě právě při určitým nastavení šly sluchátka,ale jen pravý kanál a právě jen při zapnutých reprácích,prostě zmatek a každopádně nešel mikrofon/neměl zapnutý napájení,ale to bylo u mě/.Právě pokud je to hozeno do nesprávných pinů /ono LINE-IN atd./,tak to blbne.Pokud ti ovšem šly oba kanály a mikrofon pak by mohla být chyba v nastavení.JE TO TĚŽKÝ ROZHODOVÁNÍ.Zkus znovu v nastavení zvuku/myslím to co máš k desce pokud máš integrovaný nebo ke kartě/zvolit sluchátka na předním panelu a pokud se ti to podaří tak jestli nejde jen pravý nebo levý.Jinak mě nic nenapadá.
Samozřejmě je tu ještě možnost problému s Vistama a ovladačema,ale já jsem zatím Visty odmítl tak v tom neporadím.
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 23 říj 2007 06:21

Pokud opravdu, před reinstalem vše chodilo správně, pak by mohla být chyba na straně Vist, respektive, jejich přílišné novosti a nepřipravenosti pro samostatný život. Pak by mohlo problému odzvoniti, po stažení malé záplatičku v podobě nových ovladačů, na stránkách výrobce desky.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod aldik » 28 říj 2007 10:46

supeer už mi to jede .. nastavil sem to přímo ve skypu .. akorát eště nwm kde to mám nastavit kdybych někdy chtěl poslouchat hudbu přes sluchátka a ne přes repráky?? ale to je fuk .. to tak brzo potřebovat nebudu :wink:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů