NOUTBUK Acer

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
SilentLamb
Level 2
Level 2
Příspěvky: 153
Registrován: červen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

NOUTBUK Acer

Příspěvekod SilentLamb » 19 čer 2007 11:12

Nemá někdo tady zkušenosti se značkou Acer? přemýšlim o tomhle noutbuku http://www.notebooky.com/detaily/un/181 ... e-7003wsmi
Chci ho hlavně na Photoshop CS2 Myslim že by moh stačit.......... na pc kde mam 768MB To fachá docela dobře

Reklama
Uživatelský avatar
cybernovi
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: září 06
Bydliště: J.Hradec/Plzen
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

acer

Příspěvekod cybernovi » 19 čer 2007 11:21

Acer nééé .. nevěřil jsem všem těm povídačkách o špatnych Acer, ze se s**ou a koupil si ho též a teď se mlátím do hlavy že jsem si Acer koupil. Asi z těch levnějších značek Siemens mi přijde nejlepší, ale Asus,Acer ty jejich šasi jsou děs. Z lepších dražších pak Hp a Ibm ty nemaji chybu...

Uživatelský avatar
SilentLamb
Level 2
Level 2
Příspěvky: 153
Registrován: červen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod SilentLamb » 19 čer 2007 11:32

Škoda vapadal docela lákavě, a v čem všem Ti blbne?

Uživatelský avatar
Holda
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Holda » 19 čer 2007 12:14

Hele to uz je lepsi psaci stroj.. Zalezi na co ho potrebujes... Na hry fat ne!

Uživatelský avatar
SilentLamb
Level 2
Level 2
Příspěvky: 153
Registrován: červen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod SilentLamb » 19 čer 2007 12:33

Já hry moc neškvařim když už tak můžu doma na PC. Kupuju ho hlavně protože hodně dělam ve Photoshopu (CS2) Fotky a grafický návrhy, někdy pracuju s hodně velkejma souborama tak je pro me prioritni po min. 17´´ displeji RAM (min 1024 pro začátek a abych je moh pozdějc jěště rozšířit) takže je mi i jedno že bude vážit třeba dvojnásobek hlavní je výkon jelikož budu asi přecházet na CS3, a myslim si že ty jsou ještě daleko náročnější (na ramky)

Uživatelský avatar
cybernovi
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: září 06
Bydliště: J.Hradec/Plzen
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

jen

Příspěvekod cybernovi » 19 čer 2007 13:32

me jen mechanika a obcas se zasekne vetrak. Ale obecne odchazi mechaniky, displey a lamou se panty

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 19 čer 2007 13:58

Mam kolegy s asi 7mi Acery a zadny problem,ale s Asusy nemam dobre zkusenosti. Ale byt tebou...tak v posledni dobe nej na notebooky je DELL!!
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

martyy
Level 2
Level 2
Příspěvky: 244
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod martyy » 19 čer 2007 15:41

S tim souhlasim, vyber si bud Dell nebo HP, at si vyberes bud to nebo to, tak neprohloubis :wink:

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NOUTBUK Acer

Příspěvekod amaroun » 19 čer 2007 21:16

SilentLamb píše:Nemá někdo tady zkušenosti se značkou Acer? přemýšlim o tomhle noutbuku http://www.notebooky.com/detaily/un/181 ... e-7003wsmi
Chci ho hlavně na Photoshop CS2 Myslim že by moh stačit.......... na pc kde mam 768MB To fachá docela dobře

Mám ASUSE naprostá spokojenost, pár kolegů ACERY, zatím žádný zlomený pant, zřejmě to bude asi o přístupu.Ale pokud budeš chtít HP, nebo DELL, aby jsi ho koupil ve stejné výbavě jako tvůj vyhlédnutá ACER bude to chtít trochu větší chuť $$$$, tedy finanční.HP jsou trochu konzervativní stroje, ale HP Pavilon už docela jdou.

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: NOUTBUK Acer

Příspěvekod marcucci » 19 čer 2007 23:21

amaroun píše:Mám ASUSE naprostá spokojenost, pár kolegů ACERY, zatím žádný zlomený pant, zřejmě to bude asi o přístupu.Ale pokud budeš chtít HP, nebo DELL, aby jsi ho koupil ve stejné výbavě jako tvůj vyhlédnutá ACER bude to chtít trochu větší chuť $$$$, tedy finanční.HP jsou trochu konzervativní stroje, ale HP Pavilon už docela jdou.

To nevim kde jsi na to prisel ze DELL bude stat vic $$$. Ja nakupuju teda v IRL,ale tady je Dell daleko levnejsi nez Acer nebo Asus. A sluzby ktere nabizi navic zdarma oproti jinym ani nemluve...
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NOUTBUK Acer

Příspěvekod amaroun » 22 čer 2007 16:28

marcucci píše:
amaroun píše:Mám ASUSE naprostá spokojenost, pár kolegů ACERY, zatím žádný zlomený pant, zřejmě to bude asi o přístupu.Ale pokud budeš chtít HP, nebo DELL, aby jsi ho koupil ve stejné výbavě jako tvůj vyhlédnutá ACER bude to chtít trochu větší chuť $$$$, tedy finanční.HP jsou trochu konzervativní stroje, ale HP Pavilon už docela jdou.

To nevim kde jsi na to prisel ze DELL bude stat vic $$$. Ja nakupuju teda v IRL,ale tady je Dell daleko levnejsi nez Acer nebo Asus. A sluzby ktere nabizi navic zdarma oproti jinym ani nemluve...

Zdá se mi že tady je to opravdu trochu jinak.Ovšem služby to nevím.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Acer TravelMate P2 (TMP215-41-G2) | BSOD
    od Addic7ed » 23 lis 2023 11:55 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    4
    4335
    od Addic7ed Zobrazit poslední příspěvek
    22 dub 2024 16:31

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů