Připojení PC k Televizi Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Radekk20
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: červen 14
Bydliště: Brno Venkov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Připojení PC k Televizi  Vyřešeno

Příspěvekod Radekk20 » 28 led 2015 14:26

Dobrý den, mám v plánu kupovat počítač a v rozpočtu nemám peníze na monitor a vzhledem k růstu dolaru nechci otálet. Šlo by tuhle TV http://led-televize.heureka.cz/ecg-22le ... kace/#text připojit ke gtx 970? Kdybych koupil hdmi kabel?

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23624
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Připojení PC k Televizi

Příspěvekod ITCrowd » 28 led 2015 14:29

Podle všeho ano.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Připojení PC k Televizi

Příspěvekod wattmetr » 28 led 2015 14:30

Já osobně bych si prostudoval Návod k obsluze té televize, kde odpověď určitě najdeš. Nesmíš být líný.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23624
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Připojení PC k Televizi

Příspěvekod ITCrowd » 28 led 2015 14:32

Sice chybí odkaz na kartu, tahle má přímo HDMI http://www.alza.cz/msi-gtx-970-gaming-4g-d2170050.htm , TV má HDMI vstup, tak by to problém být neměl. I pokud má karta DVI, pak lze HDMI připojit pomocí redukce.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Radekk20
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: červen 14
Bydliště: Brno Venkov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Připojení PC k Televizi

Příspěvekod Radekk20 » 28 led 2015 14:40

Omlouvám se, ano přesně tuhle msi jsem myslel. Já jsem se koukal i do návodu, ale tam je řečeno to co na heureka ( PC vstup (VGA – D-Sub 15 pin) ) a tak to podle mě znamenalo, že se může k pc jen přes D-Sub. Ale má to právě i to HDMI, tak vůbec nevím.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23624
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Připojení PC k Televizi

Příspěvekod ITCrowd » 28 led 2015 14:42

Na VGA se vykašli, obraz by nebyl kvalitní.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Radekk20
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: červen 14
Bydliště: Brno Venkov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Připojení PC k Televizi

Příspěvekod Radekk20 » 28 led 2015 14:57

Druhou možnost jsem ještě měl, že mám ted monitor flatron 1440x900, ale má jen D-sub, tak nějakou redukci, ale prej s těmi redukcemi jsou problémy a teď ještě píšeš, že d-sub není kvalitní. A ten HDMI kabel třeba tenhle? http://www.czc.cz/premiumcord-hdmi-a-hd ... 77/produkt Nebo nějakej dražší? A to prostě jen odpojím od TV anténu a připojím k pc a nemusí se nic nastavovat? Já se omlouvám, že su tak otravnej, ale nikdy sem něco podobnýho nedělal.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23624
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Připojení PC k Televizi

Příspěvekod ITCrowd » 28 led 2015 15:15

HDMI kabel si kup až poté, co budeš přesně vědět, jaký HDMI konektor máš na grafice. Existuje HDMI A, B, C, D. Viz. http://www.tvfreak.cz/tisic-podob-hdmi/3666-2
Redukce na VGA funguje vždy - pokud je ovšem zastrčená do DVI-I portu - to je jen jeden z těch dvou. U té MSI ho do špatného ani nestrčíš. http://www.alza.cz/redukce-dvi-vga-d42405.htm
Nastavit budeš muset vstup na TV na HDMI. A někdy bývá problém s detekcí - to je u každé TV různé.
A kvalita je jasná - analog VGA je vždy méně kvalitní než přímý digitální obraz.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Radekk20
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: červen 14
Bydliště: Brno Venkov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Připojení PC k Televizi

Příspěvekod Radekk20 » 28 led 2015 17:05

Dobře, děkuju mnohokrát za všechny odpovědi. Vezmu si nejdřív tu DVI redukci, je to levný a než budu mít ten HDMI kabel tak mi to vydrží. Tohle je ona, že? http://www.czc.cz/premiumcord-dvi-adapt ... 05/produkt

EDIT: Děkuju ještě jednou, vyřešeno
Naposledy upravil(a) Radekk20 dne 28 led 2015 20:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23624
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Připojení PC k Televizi

Příspěvekod ITCrowd » 28 led 2015 17:19

Ano, je to ona.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zablokované internetové stránky na Televizi
    od Luminaox » 09 říj 2023 19:47 » v Internet a internetové prohlížeče
    1
    2906
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    09 říj 2023 21:12
  • Bezdrátové připojení Příloha(y)
    od PaTroN » 30 pro 2023 20:48 » v Internet a internetové prohlížeče
    4
    2077
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 21:51
  • Občasné připojení TV
    od loucon » 04 lis 2023 21:33 » v Vše ostatní (hw)
    1
    1344
    od X Zobrazit poslední příspěvek
    05 lis 2023 03:58
  • Siemens C70 - připojení k PC
    od pukasinek » 05 zář 2023 17:20 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    5
    2448
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    05 zář 2023 20:05
  • Domácí zálohované připojení
    od Scientific » 31 led 2024 08:06 » v Sítě - hardware
    7
    1760
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 09:25

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů