TP-LINK Archer AX20

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

mlevora
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: září 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

TP-LINK Archer AX20

Příspěvekod mlevora » 13 dub 2021 13:09

Ahoj, umi Archer AX20 pracovat jako repeater/extender, aby bezdratove prijmal signal a dal ho siril? Co jsem koukal, tak to vypada, ze asi ne, ale chci si byt jistej. Jedine co jsem nasel, ze umi onemesh, ale pokud se nepletu to funguje jen kdyz obe strany strany podporuji onemesh. Konkretne mi jde o pripad propojeni wifi router od UPC (nevim co je to presne za model, ale tp-link s onemesh to nebude) s archer ax20. Diky

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: TP-LINK Archer AX20

Příspěvekod ITCrowd » 13 dub 2021 13:12

Jako repeater nikdy, i kdyby to uměl. Propoj káblem a zapoj ho jako switch/ap - viz. můj podpis - router jako switch.
Pokud napíšeš co přesně máš za problém, určitě najdeme řešení.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

mlevora
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: září 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: TP-LINK Archer AX20

Příspěvekod mlevora » 13 dub 2021 13:33

Vim, ze je to nahovno, ale i tak me zajimalo zda to teoreticky dokaze ci nikoliv. Ono to neni pro me, ale pro znamyho a nekterym lidem je tezky vysvetlit at se na to vykaslou a natahnou kabel.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: TP-LINK Archer AX20

Příspěvekod ITCrowd » 13 dub 2021 14:42

Problém repeateru je ten, že sice posílí signál, ale rychlost klesne na polovinu. Zároveň se zvedne ping. Proto se tady toto řešení nedoporučuje. Kde nejde kabel, existuje řešení ve formě powerline viewtopic.php?f=117&t=165570 . Ale kdo chce kam...
Zkusil jsem emulátor a nevypadá, že by uměl repeater. Ani v manuálu jsem to nenašel. režim AP podle manuálu umí.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Router TP-LINK (tvrdý reset)
    od Odonn » 18 zář 2023 16:34 » v Administrace sítě
    8
    3885
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    19 zář 2023 10:10

Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů