Vypadává Wi-Fi - nejspíše ovladače

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

douky7
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: září 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Vypadává Wi-Fi - nejspíše ovladače

Příspěvekod douky7 » 10 zář 2020 21:42

Začalo to nejspíše špatnými ovladači ale NTB 4 roky fungoval - internet 1x denně vypad, po restartu zas fungoval. Nyní mi v pravé dolní ikoně zmizelo tlačítko "WiFi" a "Mobilní hotspot" - zůstalo tam jen "Režim v letadle"
Dopídil jsem se asi k jádru problému. Stáhl jsem Ovladače od Intelu a pak jsem dělal toto.

1. Po nainstalování DRIVERU od INTELu WiFi vyhledává, najde a i se připojím, avšak to po mě vyžaduje restart aby vše "Fungovalo tak, jak má". Internet přitom chvilku jde, chvilku to píše "Bez internetu, zabezpečeno" - v tu chvíli internet sice neběží, ale alespoň to tu WiFi najde (to se mi dělo již dříve - po restartu se mi PC na WiFi připojil a internet zas hezky šel - to se stávalo cca 1x denně)
2. Provedu tedy restart PC
3. Po spuštění PC se děje znovu ta samé věc jako ze začátku - Nehledá WiFi (WiFi nejde ani zapnout/vypnout)
4. Zapnu tedy znovu instalaci DRIVERu a dám "Opravit" (hlavně žádné rádoby doplňky)
5. Po dokončení "Opravit" a hlášce "dokončovacího restartu" WiFi opět jde a po chvíli jít přestane a nastává krok 2.

Do toho mi DRIVER na BT hlásí "Instalační služba nereaguje"

KDE DĚLÁM CHYBU/CO SE S TÍM DĚJE? Mohu poslat report z logů - eventvwr pokud by to k něčemu bylo :)

Dodatečně přidáno po 2 hodinách 8 minutách 36 vteřinách:
TADY logy z příkazu eventvwr - vůbec se v tom nevyznám, ale někdo by mohl poradit, co je tam špatně :)
http://leteckaposta.cz/557705217

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Lenovo prý neaktualizuje ovladače pro Windows 11 Příloha(y)
    od darkmarek » 21 dub 2023 16:42 » v Windows 11, 10, 8...
    8
    1263
    od darkmarek Zobrazit poslední příspěvek
    25 dub 2023 16:36
  • Nelze nainstalovat ovladače pro WiFi - stolní PC Příloha(y)
    od Zidy » 19 kvě 2023 14:36 » v Sítě - hardware
    4
    778
    od Zidy Zobrazit poslední příspěvek
    19 kvě 2023 15:07

Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti