Co říkáte na tenhle ntb? Vyřešeno

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Co říkáte na tenhle ntb?

Příspěvekod AleRx8 » 27 srp 2010 13:50

Čau, kámoš mě zaúkoloval hledáním ntb. Požadavky jsou výkon, jakás takás výdrž, a aspoň nějaká mobilita. Bude hlavně na hraní her a sledování filmů. A to hlavně na chytající se Diablo 3, a pak nějaké wowka, atd, prostě hry, které nehraju :D . Cenová hranice je 15k, kterou ntb nemůže překročit ani o korunu. Co jsem hledal na Alze. Tak se mi velmi líbí tohle Z výkonového hlediska je to to nejlepší, výdrž je výborná, a prostě za ty prachy... Ale nikde jsem nenašel žádné recenze, ani nic podobného. Co myslíte, jak na tom bude ntb z hlediska kvality?

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Co říkáte na tenhle ntb?

Příspěvekod Žbeky » 27 srp 2010 16:04

V této ceně chceš buĎ výkone nebo kvalitu. Když se k tomu bude chovat opatrně tak by se nemělo nic stát. Na nějaké časté přenášení a práci v terénu to ale rozhodně není
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Co říkáte na tenhle ntb?  Vyřešeno

Příspěvekod Marfy » 27 srp 2010 20:10

Měl jsem doma notebook ASUS a několik Acerů a ten Asus se mi zdál o třídu kvalitnější.Jinak určitě jsi vybral dobře.Moderní procesor,slušná grafika a rychlý disk budou odvádět dobrou práci i ve hrách.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Co říkáte na tenhle ntb?

Příspěvekod AleRx8 » 28 srp 2010 08:06

Tak to je mi jasné, že to není ntb na přenášení. Má to být (nejspíš) herní ntb. Když jsem do něj hučel, proč ntb, tak mi odpověděl, že stolní pc už mají (mimochodem strašné zas*ané, jenom boot trvá přes 5 minut) Tak díky, dávám za vyřešeno!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů