Kterou DVD vypalovačku

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Jakou DVD palírnu

LG GSA-4167B
6
75%
BenQ DW1655
0
Žádná hlasování
NEC 7551A
0
Žádná hlasování
LiteOn SHM-165P6S
0
Žádná hlasování
LG GSA-H20L
1
13%
Jinou - prosím napište jakou
1
13%
 
Celkem hlasů: 8

Uživatelský avatar
sacredmoon
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: duben 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod sacredmoon » 08 čer 2006 20:45

Jen bych vám tady rád chtěl povyprávět veselou historku s vypalovačkou LG GSA-4167B, kterou vlastním....

...koupil jsem si takhle grafickou kartu od MSI a s ní jsem dostal jak už bývá zvykem hru. Colin McRae Rally nevim kolik. Jó, skvělý, tak se pochlubím švárovi, on tyhle hry žere. Fouknu to do mechaniky a ono se to ani neroztočilo. Tak jsem to zkoušel pětkrát, šestkrát.....čistit...a pořád nic. Řekl jsem si, asi špatně vylisováno jak se to někdy stává. Vzal jsem to do práce abych to vyzkoušel taky v jiný mechanice. Vyzkoušeli jsme obsah zkopírovat. Rychlost čtení sice kolísala, ale vše se celkem dobře podařilo přečíst. I ta stará šunka tam to přečetla....
No abych tedy sdělil něco závěrem. Všichni kolem mě tu hru hráli, jen já jak ... koukám doma na obal.
No není to jako když dáváte dítěti zmrzlinu a těsně před tím ucuknete?

Tak to jsem asi já, kdo narazil na ten špatný kus. Protože všechny mechaniky různých značek v okolí to přečetly jen ta moje ne. Ale ostatní placky přečte skvlěle. I když ta rychlost načítání taky nic moc.

Tolik ku mému mírnému rozčarování nad značkou LG. :evil:

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 09 čer 2006 06:10

To nas.re. Plně chápu tvé rozčarování a toho :evil: . Ale jinak ti můžu říct, že pro mě je to po ránu docela příjemné čtení :lol: Včera jsem si byl objednat náhradní díly na auto (rozvodový a klínový řemen+kladky=7.500,00), takže jsem podobný příběh potřeboval jako sůl. Díky :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů