Hudební repro kolem 2000,- - problééém - Vyřešeno

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Boobsss
Level 2
Level 2
Příspěvky: 188
Registrován: květen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hudebrní repro kolem 2000,-

Příspěvekod Boobsss » 15 říj 2009 06:47

Logitech Z4 - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33964

Já jsem s nima nadmíru spokojen :-)

Reklama
El.Dante
Level 1
Level 1
Příspěvky: 58
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hudebrní repro kolem 2000,-

Příspěvekod El.Dante » 15 říj 2009 08:41

X: tyjo teho sem si tam vubec nevšiml :D omlouvám se pedantům:P

Ták bedny od redstaru sou objednaný,měly by dojít zítra tak pak napíšu jak sem s něma dopadl:))
Naposledy upravil(a) El.Dante dne 20 říj 2009 16:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hudebrní repro kolem 2000,-

Příspěvekod X » 15 říj 2009 17:16

El.Dante: Jaký pedant? Jsem jen skromný perfekcionista (editování je tu povolené), proto nedám dopustit na svou hudební sestavu (sice starou 10 let, ale stále vzorně sloužící, tehdy jsem za ní vysolil 8 000 Kč bez DPH): Creative DeskTop Theater 5.1 Cambridge SoundWorks Dolby Digital Obrázek
Desktop Theater 5.1: kdo zkusí, nechce jinak (20. 11. 1999) >>> http://www.zive.cz/clanky/desktop-theat ... fault.aspx
Repro: DeskTop Theater 5.1Digital Dolby (29.8.2000) >>> http://bonusweb.idnes.cz/hardware/repro ... rks_bw.idn

"Kvalita reprodukovaného zvuku je výborná a výkon, ač by se to na první pohled vzhledem k velikosti reproduktorů nemuselo zdát, dostatečný. Když máte hlasitost systému nastavenou na polovinu, vaše ušní bubínky trpí a pokud byste ji dali na maximum, myslím si, že byste tím zaprvé vysklili okenní tabulky a zadruhé by (alespoň v mém případě) pár vteřin poté čekalo na chodbě několik důchodců s výhružně zdviženými berlemi nad hlavou, pokud by je ovšem styl a hlasitost hudby nesložila. Vezmete-li v potaz, že prostorový zvuk je, na rozdíl od mnohých konkurenčních Dolby Pro Logic či Dolby Digital sestav, výrazný a zapomenete-li na nastavování výšek a hlasů, přičemž se budete spokojit se skvělou střední tónovou hloubkou, můžete si být jisti, že si lepší reproduktorovou sestavu pro přehrávání vícekanálového vzuku ke svému počítači prostě pořídit nemůžete."

Obrázek

Obrázek

El.Dante
Level 1
Level 1
Příspěvky: 58
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hudební repro kolem 2000,-

Příspěvekod El.Dante » 15 říj 2009 23:15

Týjo ta fotka mě trkla do očí,přesně tyhle bílý doma sem měl počítám tak 7 let zpátky zapujčený. Musim ti dat za pravdu,tehdy mě málem zhodily ze židle. To sem tehdy byl zvyklej na standartní "šumítka" Genius za dvě stovky ale i tak myslim že stály za to... jenže abych pravdu řekl nelákaj mě z více duvodů. Za prvé asi to že bych je řadil spíš k herním/filmovým bedničkám a na hudbu sou "až moc prostorový" :-D. Za druhé to že bych je neměl kam umístit,přece jenom u standartního pracovního stolu se blbě umisťuje "zaďák" když mám za zádama gauč:-D. A za třetí fakt že se mi prostě vzhledově nelíběj. Neni nad pul metra vysokou,mohutnou,černou bestii :twisted:

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hudební repro kolem 2000,-

Příspěvekod James_Radlle » 18 říj 2009 12:24

Zdar, tak myslim ze zodopovedne mohu rict znacce redstar ne.....ne ze by pekne nehraly....ale nemuseji hrat vubec....

presne ty co mas vybrany jsem mel doma a absolutne z nich nevylezla ani nota....nebyly mrtvy "JEN" proste nehraly:-)
Jediny plus je ze jsou trojpasmovy a to je zaroven jejich druhy MINUS protoze bassovej reprak neni natocenej do smeru jako vsechny ostatni, coz by u bassu nemelo tolik vadit ale rozhodne v primem smeru je to lepsi!

Dalsi schuzka se znackou RS byly repro rs213 , hraly obstojne jen mely tu vadu ze musely hrat naplno aby zvuk byl cisty a kvalitni...coz taky nejde furt. Mely mooooc pekne basy! Jen skoda neustale miziciho nastaveni hlasitosti a navic taky trochu hucely....

a vysledek?

koupil jsem si dreva od geniuse a jsem spokojenej, sic nemaj vystupy atd, ale sou za polovic nez ty 1. RS a hrajou nesrovnatelne cisteji nez ty druhy RS co jsem o nich mluvil....

KVALITA nebo KVANTITA??? :-)))
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
Spyke
člen HW spec týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4632
Registrován: duben 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hudební repro kolem 2000,-

Příspěvekod Spyke » 18 říj 2009 18:10

Co člověk to názor a zkušenost. Třeba si narazil jen na špatný kousek, osobně sem s RedStarem spokojen. Naopak zase od Geniusu bych si nikdy repro nekoupil.. :wink:

Jinak to, že bassák není ve směru bych neviděl jako mínus. Bohužel sem je naživo neslyšel, tkž mohu jen konstatovat.
Prosím, pište česky! Čtěte příbalový leták a používejte Google.
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla..
* Tak jsem infantilní, no a co? Každý je nějaký, někdo je třeba komunista..

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hudební repro kolem 2000,-

Příspěvekod James_Radlle » 18 říj 2009 18:26

Já jsem taky dlouho nechtěl na redstar dopustit....ale jako kdyz uz podruhe neco vracim a mam s tim jenom vydaje, straveny cas....tak znacka pro me ztraci duveryhodnost.

Mel jsem par rozhovu s lidmi co vi o cem mluvi a pohybuji se kolem repraku atd...a nikdo mi je moc nedoporucoval, a ze jsem natrefil na spatny kus je naprosto bezny a bohuzel casty. Taky proto uz nekolik prodejcu je prestalo prodavat, protoze proste jim je lidi moc vraceli. :huh:

btw.: zajemce o nej rikal neco o metalu....nezda se mi ze by v metalu byly bassy to nejpodstatnejsi..? :lol:
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hudební repro kolem 2000,-

Příspěvekod El Diablo » 18 říj 2009 19:14

RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

El.Dante
Level 1
Level 1
Příspěvky: 58
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hudební repro kolem 2000,-

Příspěvekod El.Dante » 19 říj 2009 16:27

Táákže bedny došly.První problém byl v kabelech který neměly výstup do pc ale kabely sem vyměnil a jedou:). Jen mám jeden problém,bedny sice jedou ale sou dost potichu. Když je zesílim na 50 procent tak bych čekal kdovíjakej řev ale vubec,jen běžná hlasitější hudba... ale když hudbu zastavim bzučí v nich dost. Nevíte co s tim? případně nemuže to bejt tim že sem kabel dal jinej? :?

edit:zkoušel sem si hrát s tema kabelama co vedou do repráku a nepomáhá to,jediná sranda na kterou sem došel: Když mám jeden kabel v bedně zasunutej a druhym se jen dotku vstupu(toho plíšku zvenku) tak hraje krásně čistě ale jen jedna bedna

edit2: Vyřešeno :D Problém byl v kabelu co sem si koupil místo originálního... samec co šel do noťasu měl moc mohutný to pogumování a jak se opíral o noťas tak se sám vysunoval a tim se to kazilo,stačilo trochu ořezat nožem a paráda:))

Tak tedy zhodnocení beden... I přes počáteční potíže(který sem si způsobil sám) sem spokojenej,za ty prachy stály:) vypadaj krásně,hudba vyzní skvěle. Nic nešumí a zmiňovanej brum se zatim taky nedostavil(klep klep na stůl). Ovladač reaguje aj přes stěnu pohodově. Nevim co ještě,nic víc mě nenapadá,mě každopádně Redstar nezklamal:)

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hudební repro kolem 2000,-

Příspěvekod James_Radlle » 19 říj 2009 18:26

:-) s tim kabelem me taky nastvali....nj co se da delat, aspon mas to stesti ze slapou..... :bigups: :bigups:
Počítač: ANO! :bottle:

El.Dante
Level 1
Level 1
Příspěvky: 58
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hudební repro kolem 2000,-

Příspěvekod El.Dante » 19 říj 2009 19:55

btw. má nějakej vliv na chod/zvuk/trvanlivost ty látkový kryty na basákách a reprech??

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hudební repro kolem 2000,-

Příspěvekod Rewqa » 19 říj 2009 20:03

Na zvuk asi ne, ale dostanou se ti tam potom nečistoty a jiný různý svinstvo.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Repro k NB
    od Riviera kid » 22 led 2024 18:02 » v Vše ostatní (hw)
    3
    1113
    od Riviera kid Zobrazit poslední příspěvek
    24 led 2024 12:07
  • Repro k PC - DNB,techno,rap 1500 - 3000 Kč
    od Speedhack » 20 kvě 2023 13:03 » v Vše ostatní (hw)
    9
    1751
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 črc 2023 13:46
  • PC na hry kolem 25t
    od zeus » 02 črc 2023 10:00 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    1244
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    03 črc 2023 23:52
  • Herní PC kolem 40k
    od maranicitel » 02 srp 2023 18:34 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4
    1094
    od maranicitel Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 16:23
  • PC kolem 40000,-
    od hawks86 » 08 dub 2024 23:38 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    8
    1213
    od Melvidor Zobrazit poslední příspěvek
    10 dub 2024 09:22

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ivanhoex a 47 hostů