problikávání displeje

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

maschke0
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: únor 24
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

problikávání displeje

Příspěvekod maschke0 » 22 úno 2024 16:43

Nedávno jsem dostal vyrozumění od Alzy ohledně problikávání displeje, vyměnili mi grafickou kartu, ale problém stále přetrvává, vyzkoušel jsem vyměnit kabel DP za HDMI, stále to dělá, vyměnil jsem monitory, taky to dělá, odinstaloval jsem ovladače u monitoru restartoval a poté hned aktualizoval a pořád mi problikává displej ale pouze když se dívám na internet, nebo jsi čtu zprávy, ale když zapnu video na YouTube nebo hrají hry tak to jede dobře, vážně jsi už nevím rady.


Grafická karta: Grafická karta GAINWARD GeForce RTX 4060 Ghost 8G

Reklama
Roman Tyčka
Level 1
Level 1
Příspěvky: 59
Registrován: listopad 23
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: problikávání displeje

Příspěvekod Roman Tyčka » 02 dub 2024 18:48

Mě taky občas bliknul displej (nový, mám Win 11 Pro), několikrát týdně záblesky v trvání 0.1 až 0.2s. Před týdnem jsem udělal čistou instalaci Win 11 (před ní jsem zformátoval systémový oddíl). Je to sice několik hodin práce, ale pomohlo to. Veškeré drivery pro HW jsem instaloval jen v rámci aktualizací OS hned po instalaci Win (včetně doporučených a volitelných aktualizací Windows), jiné ovladače jsem neinstaloval (z webů výrobců HW).


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: harris a 103 hostů