Rada s výběrem klávesnice

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

DarF
Level 1
Level 1
Příspěvky: 73
Registrován: březen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rada s výběrem klávesnice

Příspěvekod DarF » 08 úno 2021 19:30

Doporučuji, která byla mým druhým favoritem před koupí klávesnice :) https://www.mall.cz/herni-klavesnice/lo ... 42EALw_wcB

Kvalitní logitech spínače takže budeš určitě spokojený :)

Škoda jen, že už není v nabídce Kingston HyperX Alloy FPS s red spínači, tu mám už 2 roky a nemůžu si ji vynachválit :)

Reklama
Uživatelský avatar
Mr. Incognito
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 855
Registrován: červen 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rada s výběrem klávesnice

Příspěvekod Mr. Incognito » 09 úno 2021 06:50

Carbonka nemá CZ layout.

Uživatelský avatar
Babis
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1885
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rada s výběrem klávesnice

Příspěvekod Babis » 09 úno 2021 10:19

Zkus sehnat MSI Interceptor DS4100 CZ. Před měsícem jsem ho ještě kupoval na T.S Bohemia bráchovi, protože nutně potřeboval, aby klávesnice byla "herní". Je skvělá.

Uživatel1000
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: říjen 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Rada s výběrem klávesnice

Příspěvekod Uživatel1000 » 11 úno 2021 13:24

MSI Interceptor DS4100 CZ vypadá fajn, ale bál bych se toho nízkého profilu kláves. aby tam člověk dostatečně cítil ten stisk. ale zkrátka blbý je, že tu klávesnici si člověk potřebuje osahat.

každopádně jsem koupil tu Yenkee 3500 Katana CZ za 930,-
- jednoduhý vzhled, takhle si představuji normální klávesnici, dvojřádkový enter jako bonus, znaky jsou hezky viditelné (ale to je mi k ničemu, při psaní se na ně nedívám)
- zatím zkusmo psaní ok, odezva je tam dobrá, protože to přeci jen musí jakoby cvaknout.
- na 5 minut jsem spustil i hru The Outer Worlds, celkem v pohodě, ale hráč jsem spíš sváteční, na PC tak 4 dohrané hry ročně?
- hlasitost klapání je opravdu malinko vyšší, je to prostě slyšet. mně osobně to nevadí, uvidím co okolí :) většinou píšu se sluchátkami na uších a tam je to klapání nepatrné. plus v brzké budoucnosti bych měl stejně být přesídlen s PC do pracovny. ono bylo slyšet, že píšu, i na té mé staré klávesnici, ale na té mechanické to má takový "ujednocený" zvuk, protože každé klapnutí je stejné.
- ta hlavní funkce k vyzkoušení mě ale ještě čeká v následujícím týdnu. prostě musím na tom zkoušet psát. první dojem je celkem pozitivní, k vynechávání písmen by docházet nemělo, protože člověk ten stisk vnímá dobře. celkem rád bych si vyzkoušel i tu Omen Encoder s hnědými spínači, abych to mohl srovnat, ale jen tak objednávat se mi ji nechce.

zatím klávesnice celkem splňuje to, co jsem od ní čekal, a ničím mě nějak špatně nepřekvapila. ale jak jsem psal, nejsem tolik náročný. za týden budu vědět víc. určitě si ale myslím, že psát se mi na ní bude lépe než na té Dell KB-216. Ne že by se na ní psalo extra špatně, ale když denně napíšu třeba 10 tisíc znaků, tak chci mít to psaní přeci jen pohodlnější.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Rada s vyberem nove ram
    od karlosll » 07 zář 2023 15:03 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    578
    od karlosll Zobrazit poslední příspěvek
    08 zář 2023 15:51
  • rada s výběrem brašny na notebook
    od DeNNI85 » 27 pro 2023 18:17 » v Vše ostatní (hw)
    1
    761
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    27 pro 2023 19:45
  • Rada s výběrem monitoru kolem 10 tisíc
    od DaveMove » 29 zář 2023 14:58 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    1431
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    29 zář 2023 19:16
  • Rada jaká RAM a SSD? NTB Příloha(y)
    od pikaso.andreas » 05 zář 2023 08:18 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    10
    1414
    od pikaso.andreas Zobrazit poslední příspěvek
    06 zář 2023 09:36
  • Rada s upgradem
    od Mladkov204 » 27 srp 2023 19:01 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    11
    1840
    od Baggy Zobrazit poslední příspěvek
    29 srp 2023 03:14

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 21 hostů