Stahování obrázků z netu do PC Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

deckard4gti
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: březen 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Stahování obrázků z netu do PC

Příspěvekod deckard4gti » 07 bře 2020 05:22

Ahoj,zdravim..tuším,že ten můj problém rozcupujete na kousky,ale mě to prostě obtěžuje a nevím si s tím rady :( Jde o toto :
Často si stahuji z různých inter.stránek fotky,obrázky ,prostě vše co mě zajímá,..stahuji k sobě do PC.Ukládám sity fotky,obrázky do konkr.složek , např.Sport_Armáda_Hudba_Film...atd. Klasika,otevřu konkr.stránku na webu,obrázek který se mi líbí,chvi stáhnout,..pravý tlačítko_klik..nabídka...zvolém Uložit jako...levé tlačítko_klik...otevře s enabídka kam to chci uložit...vyberu svojí konkrétní složku do které to chci uložit..levé tlačítko_klikna Uložit..a hotovo.Takto to vše fungovalo do cca konce února..ale od března semi stane to,že po té poslední operaci,tedy uložení obrázku do konkr.složky,se mi po cca 2-3 vteřinách,sám od sebe otevře ten stažený obrázek,přes celou plochu ,,,!!! Proč?Když si vezmete,že si chci z nějaké stránky stáhnout více obrázků a po každém pokusu o uložení ke mě do PC,se mi každý ten obrázek otevře a není jiné cesty,než ručně kliknout na zavření toho obrázku..znova a znova a znova...Nejsem si vědom,že bych já sám něco v PC přenastavoval...Pro zobrzaování fotek,obrázků atd.,používám Zoner Media Explorer 5..Myslel sem že je to tím softem,tak sem změnil zobrazování ní na Windows prohlížeč fotografií,..tak se děje to samé,..Nevím si raddy,jsem obyčejný uživatel PC,uvítám každou radu,info,.i kdyby mě tu někdo "vyhlásil",za to že sem pako a že takovou banalitu sem cpu,..nevadí,hlavně abych to vyřešil.Moc prosím o radu,pomoc.Díky.....
P.S. Mám Widows 8.1 64bit..jestli toto info stačí?...

Reklama
Uživatelský avatar
Michael850
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14681
Registrován: srpen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stahování obrázků z netu do PC

Příspěvekod Michael850 » 07 bře 2020 08:23

To bych spíš viděl na nějakou špatnou volbu v tom prohlížeči, asi je špatně něco nastaveno a každý stažený soubor se ti pak otvírá. Zkus jiný nebo jukni do nastavení.
Ryzen 7 2700 + Freezer 34/X370 C6H/RM650x/RX 5700 Gaming X 8GB GDDR6/Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz/Gammix XPG S11 Pro 512GB/Define S + 4x F14 Silent

Uživatelský avatar
Michal.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 856
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stahování obrázků z netu do PC

Příspěvekod Michal. » 07 bře 2020 09:10

Jaký prohlížeč používáš?

deckard4gti
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: březen 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Stahování obrázků z netu do PC  Vyřešeno

Příspěvekod deckard4gti » 07 bře 2020 09:11

Michael850..moc děkuju,..opravdu to bylo v nastavení internetového prohlížeče Google Chrome,..!!! Hned sem udělal test a je to už v pořádku.Jen nechápu,jak k tomu došlo,protože sem do tohoto nastavení nikdy nevlezl,fakt ne...:(
Takže ještě jednou mockrát děkuju a přeju pěkný víkend.Petr ;)

Dodatečně přidáno po 1 minutě 4 vteřinách:
michalxl99 píše:Jaký prohlížeč používáš?


Internetový prohlížeč?Google Chrome...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů