Gta 5

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Tomas28282
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: březen 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Gta 5

Příspěvekod Tomas28282 » 19 bře 2020 17:49

Zdravím mám problem koupil jsem si gta 5 když jsem si ho stáhl a začal hrát tak to bylo vpohodě ale asi od včerejška se mi to neskutečne seká když jezdím rychle tak se mi nestíhaj načítat textury

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Gta 5

Příspěvekod petr22 » 19 bře 2020 18:06

Pomaly procesor, pomala grafika s malou pameti, malo RAM (8 GB a mene = malo).

Jestli to hrajes na tom pocitaci v podpisu z roku 2008 tak se neni cemu divit.

Obvykle tak do 30 minut je zaplnena RAM pokud mas jen 8 GB, je nutne pred spustenim
hry vypnout uplne vsechno ostatni vcetne prohlizece internetu.

Tomas28282
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: březen 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Gta 5

Příspěvekod Tomas28282 » 19 bře 2020 20:58

Ale on je problém v tom že už jsem to několikrát odinstaloval a nainstaloval po každý co jsem to odinstaloval a nainstaloval tak jsem mohl hrát třeba tak 15 hodin a pak se mi to začne sekat pokaždý takhle ani snížení grafiky nepomohlo zvýšil jsem prioritu to taky nepomohlo hru mám na ssd a teď co hraju tak je to fakt na každým metru že se mi to sekne

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Gta 5

Příspěvekod petr22 » 19 bře 2020 20:59

Aktualizace hry, ktera probehne kdyz to chces pustit znovu ?

Jake je vyuziti cpu, gpu, VRAM a RAM ?

Uživatelský avatar
Lukáš Werner
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: březen 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Gta 5

Příspěvekod Lukáš Werner » 19 bře 2020 21:05

Doporučuji : https://www.systemrequirementslab.com a ověřit si zde, jestli ti to utáhne PC další možnost ( Pokud máš Steam verzi ) kliknout pravým na GTA 5 - Vlastnosti - Místní soubory - Ověřit integritu souborů hry...

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Gta 5

Příspěvekod petr22 » 19 bře 2020 21:13

To neni potreba overovat, jestli to hraje na tom 12 let starem pocitaci, tak je nutne
pocitat s problemy.

Jedine co jde udelat je overit ve hre co dojde jako prvni - obvykle RAM nebo VRAM.

Tomas28282
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: březen 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Gta 5

Příspěvekod Tomas28282 » 19 bře 2020 21:35

Na system requirements lab jsem se díval a psalo mi to že minimální požadavky splňuji

Dodatečně přidáno po 1 minutě 27 vteřinách:
A co jsem se tak díval tak vram a ram bylo vpohodě ale procesor byl zatížen na 100%

kanoe222
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 352
Registrován: červenec 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Gta 5

Příspěvekod kanoe222 » 19 bře 2020 22:29

ten systemrequirementslab je dost tupy, kludne oznaci moj 7 rocny notebook ze utiahne niektore dnesne AAA hry, co by neutiahol, resp. by som ho zavaril ak by som to na nom skusal pustit. Toto sa deje aj u teba, tvoj procesor je prehistoricky, podla passmarku ma vykon 2055 bodov, v officialnych poziadavkach hry je uvedeny ako minimalny procesorQ6600, to je procesor ktory ma podla passmarku vykon 1590 bodov. Toto ale platilo v den vydania tej hry, odvtedy dostala hra x patchov ktore akurat tak zvysili poziadavky. Tie minimlne poziadavky na hry su casto krat pisane stylom ze to pustis s rozlisenim 640*480 na minimalne detaily a budes mat 30fps, s tym ze ram a procak a grafika idu na doraz svojich moznosti. Ten tvoj pocitac to proste neda aj keby si sa na hlavu postavil, treba kupit novy, do toho co mas sa neoplati uz nic investovat.

edit, len pre porovnanie ako su minimalne poziadavky fakt okresane az na kost. Odporucany procesor je minimalne Core i5-3470, to je procesor ktory ma podla passmarku vykon 4699 bodov, co je v podstate trojnasobok minimalneho procesora a viac nez dvojnasobok vykonu tvojho. Vazne niekto ocakava ze hra sa dokaze uspokojit s tretinou toho co potrebuje pre svoj slusny beh?


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů