CS:GO neustálý kick

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

WilliamDehner
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

CS:GO neustálý kick

Příspěvekod WilliamDehner » 19 led 2020 13:32

Zdravím...
Už mě to cs:go a ten jejich penalizační systém fakt přestává bavit. Hraju to dost try hard a sám o sobě můžu říct, že už jsem na nějaký úrovni. Moje průměrné skóre je kolem 70-80 hs 50% ( a to hraju více AWP ). Ve hře všechny poslouchám, do nikoho se nenavážím, hráčům pomáhám a nikomu hru nekazím. Jenže v poslední době..cca 6x za sebou ban na týden nebo dokonce víc ani to už nepočítám. Držím se na gold nova 2-3, protože to co mi padá za týmy to fakt ani není možný. Většinou to vypadá tak, že hrajeme 2v5.. Ostatní hráči klidně bez killu. A v čem spočívá moje vyhození ? Když mam defusnout proti 3v1, tak jsem radši vzal awp a schoval se. Reakce ? Samozřejmě what are you doing idiot a kick :) nebo naposledy kick za to, že jsem se nechtěl vzdát i když jsme byli na mapě Nuke .. Hráli jsme zrovna Téčka a pro ně to bylo pouhých 3:8 ... A každej ví, že Nuke je většinou výherní pro CT.. A takových nesmyslnych vyhozeni dostavam skoro furt, takže se vás ptam.. Je tohle nějak možné obejít ? Už mě to fakt nebaví.. Třeba někomu poslat demo jak jsem hral a co jsem vlastně tak špatného udělal, že by mi ty penalizace nějak zrušili ?

Reklama
Uživatelský avatar
Prophet
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1261
Registrován: říjen 14
Bydliště: 127.0.0.1
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO neustálý kick

Příspěvekod Prophet » 19 led 2020 13:33

Najdi si nějakou skupinu s kým budeš hrát. Vím o čem mluvíš a díky takovým situacím jsem to přestal hrát.
CPU: AMD Ryzen 7 5700x (Arctic Freezer 34)
GPU:MSI RTX 4070 Gaming X Slim 12GB GDDR6X
RAM: Kingston HyperX Fury Beast 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CL16
MB: MSI B450-A PRO
Zdroj: Corsair RM850x (2021) 850W
Case:SilentiumPC Regnum RG4
SSD: Kingston A2000 500GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB, Seagate Ironwolf 2TB
VR: Oculus Rift S


Proč nepoužívat WiFi na hry

Uživatelský avatar
HelFix
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1735
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CS:GO neustálý kick

Příspěvekod HelFix » 19 led 2020 13:34

Ne nedá. Maximálně sehnat někoho, kdo s tebou bude hrát. A neříkej, že jsi na úrovni, když hraješ matchmaking a ještě na takovém ranku.

WilliamDehner
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO neustálý kick

Příspěvekod WilliamDehner » 19 led 2020 13:40

HelFix píše:Ne nedá. Maximálně sehnat někoho, kdo s tebou bude hrát. A neříkej, že jsi na úrovni, když hraješ matchmaking a ještě na takovém ranku.

Sice nevím co je tak špatného na tom hrát matchmaking, ale ok s tím týmem to máš asi pravdu ;). Od toho se odvíjí ten rank

Newendy
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 101
Registrován: červen 19
Bydliště: a klíče třeba nechceš???
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO neustálý kick

Příspěvekod Newendy » 19 led 2020 14:13

Hraj faceit/eseu nebo si najdi někoho s kým budeš hrát. Bohužel todle je denní chleba nízkých ranků. Na LE+ si můžeš zahrát solo a chytneš do teamu maximálně jednoho retarda.


Odesláno z mého iPhone 11 pomocí Tapatalk


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 4 hosti