AC : Unity nejede Online

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

USFlash
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

AC : Unity nejede Online

Příspěvekod USFlash » 21 lis 2014 20:35

Tak jsem koupil AC: Unity a první dnay jsem hrál bez problémů včetně COOP misí , ale když jsem došel do sedmé kapitoly najednou mi hra začala při nahrávání padat :-( Když vypnu Uplay launcher do offline tak najede vpohodě ,ale online pokaždé najede jen do hlavního menu a při načítání savu se zakousne.
tak jsem zkusil vymazat save a začít znovu a to jede v pohodě i online . jakmile však vrátím ten starý save tak se někdy chytne ale podruhý už zas ne.
Nevím čím to může být, používal jsem totiž i tu dodatečnou aplikaci "Companion" na Androidu (pro modré bedny ) a ta nějak nefungovala protože ve hře se mi žádné bedny neotevřely :-( Ono to online stejně nějak blbne protože když jsem vtoupil do bratrstva a podíval se na seznam hráčů v Bratrstvu ,tak se ukáže jen jeden ale milionkrát.
nevíte někdo jestli je potřeba nějak nastavit sít v PC popřípadě v Uplay launcheru ? Někde na Uplay support site jsem to jednou viděl že se prý musí nastavit když používáte aplikaci Companion " přes domácí Wifi sít, ale zaboha to ted nemužu znovu najít .

Reklama
Lama6543
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 361
Registrován: listopad 14
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: AC : Unity nejede Online

Příspěvekod Lama6543 » 21 lis 2014 21:02

Vítej v klubu betatesterů.
Já jsem si taky koupil AC:unity dokonce limitku a můžu hrát max 2 minuty. Potom mi hra spadne stim že přestala pracovat.
Hra je nesmírně zabugovaná a špatně optimalizovaná pro PC. Budeš si muset nejspíš počkat na patch.
Sice se můžeš pokusit to opravit ale z 99% to bude Assassinem. Jinak zkus reinstal AC a UPLAYE třeba to půjde.
Intel-Core i5-3470S 2.90Ghz, turbo boost 3.60Ghz
MSI N770 TF 2GD5/OC Gaming
16 GB ram
Win 8.1 64bit

USFlash
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: AC : Unity nejede Online

Příspěvekod USFlash » 21 lis 2014 21:42

--- Doplnění předchozího příspěvku (21 Lis 2014 21:43) ---

Dík. reinstal ještě zkusím ,ale je divný že to dělá jen ten stará save pozice a jen online . Možná nějaký bordel s tou Companion aplikací . Vám někomu ty modré bedny jdou vybrat ? Protože mám dojem že to začalo dělat až když jsem tu apku začal hrát a otevřel jsem v ní asi 3 bedny, když jsem ale běžel k těm bednám v Unity hře ,tak to pořád psalo abych hrál dodatečnou aplikaci. jo a ještě ted jak jsem zkusil hrát znovu tak jak jsem se objevil v Paříži u té sochy koně tak už ta bedna nesvítí jako kdyby už byla vybraná. Zkrátka bordel :-p Za tohle by nám měli ještě platit když jim to tak testujeme :-D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Unity - po vydani buildu nefunguji/nereaguji klavesy
    od karlosll » 19 črc 2023 19:17 » v Vše ostatní (sw)
    0
    1559
    od karlosll Zobrazit poslední příspěvek
    19 črc 2023 19:17
  • Jak otevřít porty pro online hry
    od ArtisPier » 12 říj 2023 19:10 » v Sítě - hardware
    2
    2562
    od ArtisPier Zobrazit poslední příspěvek
    12 říj 2023 19:41
  • vyvolani fotek online - starsi fotky nelze presunout do PC
    od p3v4x » 04 črc 2023 21:47 » v Vše ostatní (Off topic)
    1
    2974
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 črc 2023 13:12

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti