PC-HELP - novinky o moderátorech

Co se změnilo, kdy…případně proč:)

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6617
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž

PC-HELP - novinky o moderátorech

Příspěvekod Ltb » 05 led 2008 22:54

S potěšením mohu oznámit, že se PC-HELP team rozrůstá o další 3 členy - moderátory.
Jsou jimi:
Pic
Marfy
Weslo

Jakožto ostřílení PC-HELPáci budou bezpochyby obrovským přínosem pro naše fórum. Přeji jim, aby se jim nová funkce líbila a aby si do budoucna užili spoustu dalších pěkných chvil v našem diskusním fóru. :profi:

Dále k našim pracovitým moderátorům:
Baron Prášil, fredik, karlos a mmmartin již dávno nejsou nováčky-moderátory, byli proto přesunuti ze skupiny Mods_juniorů (původně Mod_L1) do Mods_seniorů (původně Mod_L2). Do role moderátorů se pustili se vší vervou a moc jim za jejich práci děkuji. :profi:

Samozřejmě nemohu opomenout ani naše, již ostřílené, „původní“ moderátory: Jake a Mikel. I těm moc díky za jejich kvalitní práci v uplynulém roce. :profi:

Bystřejší z vás si možná všimli, že v seznamu moderátorů chybí mijaja. Mijaja byl, na vlastní žádost, ze skupiny moderátorů odebrán. Moc si vážím toho, co pro PC-HELP mijaja (nejen coby moderátor) udělal, nepochybuji o tom, že s mijajou odešel i kousek PC-HELPu. Spousta z vás na něj vzpomíná (jak jsem už několikrát četl ve vašich příspěvcích), bohužel PC-HELP není vše a někdy je třeba „zabrat“ hlavně v tom reálném životě. Držím mu palce a osobně budu doufat, že se k nám mijaja v budoucnu vrátí a zas bude bombardovat uživatele svými dokonalými a vyčerpávajícími návody a profesionálními radami.

To by snad mělo být z moderátorských novinek vše..

Reklama

Zpět na “PC-HELP -> NOVINKY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: CommonCrawl [Bot] a 0 hostů