Záložky v Chrome

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Lestad
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Záložky v Chrome

Příspěvekod Lestad » 11 pro 2020 09:29

Zdravím,
léta letoucí jsem měl záložky v chrome pod adresním řádkem jako složku Importováno z Firefoxu (asi tehdy přechod takto záložky pojmenoval). Včera jsem si do záložek přidal další tři a jednu se rozhodl smazat. Během sekundy zmizely úplně všechny. Nikdy jsem toto nezažil. Zálohu jsem nikde nenašel a ani Bookmarks v Appdata nepomohly. Natáhly se jenom nějaké fragmenty - asi 5 složek a něco málo na volno. Naštěstí jsem měl zapnutou zálohu na icloudu a odtamtud se mně natáhlo zpátky asi 2600 záložek v neskutečným bordelu (záložky ve složkách kam nepatřili, spousta z nich opakovaně). Dělal jsem v tom pořádek cca 3 hodiny.

A teď k podstatě příspěvku:
Chrome si nedělá zálohu, kterou lze obnovit?
Proč, když druhý den zapnu PC, zase vidím jen ty fragmenty (2x složka vlevo Importováno z firefoxu) a zmatek v těch již vyčištěných pod názvem Ostatní záložky vpravo
Proč nemůžu mít složku Ostatní záložky nalevo jak jsem vždycky měl ty starý ale je to napravo?

vypadá to, že je někde zaseklá záloha toho dne kdy se to všechno smazalo a nastal zmatek a nemůžu se toho zbavit

co s tím?

Dodatečně přidáno po 3 minutách 3 vteřinách:
případně ještě jak ty záložky v kterých je zmatek vymažu? Udělal jsem si zálohu těch nově natažených vytřízených v .html takže je můžu dát zpátky.

Dodatečně přidáno po 7 minutách 13 vteřinách:
aha, pár postřehů: záložky jsem teď smazal a natáhl import v .html. Teď se složka jmenuje Importované a je zase vlevo jak bývala. Stejně ale bude někde zaseklá špatná záloha a zítra to určitě budu řešit znovu + dotaz jak se to sakra mohlo všechno vymazat jedním klikem a proč nikde není správná záloha. Ještě je asi záloha na gmailu někde. Tahá se ten bordel odtamtud?

Reklama
Lestad
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Záložky v Chrome

Příspěvekod Lestad » 13 pro 2020 14:42

pro všechny: asi jsem na to přišel. Zkoušel sem všechno a nic nefungovalo. Odinstaloval sem Chrome a když ho přes Edge stahoval znovu, zjistil sem že stejný záložky jsou i tam. Podíval sem se do rozšíření a bylo tam stejně jako v Chrome Icloud. Pojal sem podezření na něj a to rozšíření odebral z Edge i z Chrnome. Restart PC a zatím se ten bordel neobjevil. Asi to celý způsobil i cloud kde sem předtím dal zálohovat záložky a přidal ty rozšíření. Zřejmě chyba..

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53589
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Záložky v Chrome

Příspěvekod petr22 » 13 pro 2020 14:51

Edge = Chromium (Chrome) s tim je treba pocitat.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host