Chrome - nenašeptávání/nezobrazování historie

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

spartane
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 129
Registrován: únor 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Chrome - nenašeptávání/nezobrazování historie

Příspěvekod spartane » 13 pro 2019 13:40

Dobrý den, nechápu proč, ale poslední zhruba týden pokaždé když zavřu prohlížeč - Chrome a pak ho znovu otevřu, tak musím jak blb vypisovat všechny webové adresy. Tzn. musím doslova napsat "www.pc-help.cz", abych na stránku mohl přejít a abych nemusel napsat jen pc-help -> google -> a kliknutí na odkaz.

Dřív sem vždycky napsal dvě tři písmena a google chrome za mě doplnil zbytek adresy (z uložené historie mu došlo co asi chci napsat), tak jsem na to klikl a rovnou jsem byl na stránce.

Vůbec nechápu, kde je problém. V rozšířeném nastavení mám zapnuté našeptávání, ale to mi nabízí jen dopsání slova tzn. píšu třeba "face" a doplní se mi to na "facebook", ale bez celé adresy, tzn. mi to vyhledá vyhledávač google a tam zas musím kliknout na odkaz a přejí na stránku.

Historie se taktéž nesmazala a i nadále se ukládá.

Má někdo radu jak to vyřešit? Děkuji
CPU Intel Core i5 - 4460 3,2Ghz // NVIDIA GeForce GTX 960 4GB // MB MSI B85-G43, 1150, DDR3
RAM Crucial 2x4GB DDR3 1600Mhz CL9 // SSD Kingston KC400 256GB // HDD WD Caviar Blue 1TB

Reklama
spartane
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 129
Registrován: únor 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chrome - nenašeptávání/nezobrazování historie

Příspěvekod spartane » 15 pro 2019 15:52

Pro budoucí generace, mohl za to špatně nastavený Advanced System Care Pro, který po updatu mazal právě tuhle "mezipaměť" našeptávání/doplňování adres. Stačilo tu možnost vypnout a už adresy zase naskakují.
CPU Intel Core i5 - 4460 3,2Ghz // NVIDIA GeForce GTX 960 4GB // MB MSI B85-G43, 1150, DDR3
RAM Crucial 2x4GB DDR3 1600Mhz CL9 // SSD Kingston KC400 256GB // HDD WD Caviar Blue 1TB


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti