zátěž IE 11

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Dol
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: květen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

zátěž IE 11

Příspěvekod Dol » 18 kvě 2019 08:06

Zdravím, od určité doby mám problém se zátěží a zavíráním IE11. Někdy při otevření více záložek zavírám přes Správce úloh.
Moje sestava WIN10 64bit,GB H170M, Intel Core i3-7100, 4GB Kingston. SSD240GB. Prosím o radu.

Kontroly podle rad ze sekce HJT proběhly, problém trvá, ale jen někdy, jen při otevření některých stránek. např. samotné https://www.ventusky.com/?lang=cs zatěžuje cca 25%, ale podobně zatěžuje i GoogleCh.
Postupně se snažím přejít na GCH, zatím mám problém s obsluhou Oblíbených. Buď to má IE jednoduší, nebo jsem se to ještě nenaučil.

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: zátěž IE 11

Příspěvekod petr22 » 18 kvě 2019 08:22

Jak uz bylo nekoikrat receno, primo Microsoft zverejnil vyjadreni, ze Internet Explorer
neni prohlizec Internetu a nema tak byt pouzivan.

Ten pocitac ma navic pouze 4 GB RAM, pricemz Internet Explorer dokaze sam o sobe zabrat
vic nez 4 GB RAM. Ja kdyz necham MSIE s otevrenyma par zalozkama (na intranetu), tak muze
zabirat klidne i 10-12 GB RAM.

Tenhle problem nema smysl resit - jedine reseni je nepouzivat MSIE. To co resis je funkce, ne chyba.

Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: zátěž IE 11

Příspěvekod xbs » 18 kvě 2019 08:52

přejdi spíš na Firefox, jel sem na něm leta s 4GB paměti a pokud sem neměl otevřenejch vyloženě desítky stránek, tak paměť stačila... Chrome je známej žrout paměti...

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: zátěž IE 11

Příspěvekod Turion » 18 kvě 2019 09:07

Na ventusky mám ve firefoxu v linuxu taky zatížení jako ty na 4 jádru A8-7600. Je to tím, že na zmíněné stránce probíhá výpočet nějakého kódu jako animace vývoje počasí atd. Zmíněná stránka mi zabrala zhruba 100MB RAM.


Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti