Názor na reklamu na PC-HELP.CZ?? (vyřešeno)

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Snesli by jste kontextovou reklamu na tomto fóru?

Ano, nemám s tím problém.
12
63%
Asi ano.
6
32%
Spíše ne.
1
5%
Rozhodně ne, reklamu těžko snáším.
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
jiribori
Level 3
Level 3
Příspěvky: 437
Registrován: leden 06
Bydliště: Svídnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jiribori » 08 črc 2006 11:52

Já s reklamou taky problém nemám, protože někdy se z reklamního banneru dostanu někam, kam bych se nikdy nedostal. :lol: :lol: :lol:

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 08 črc 2006 11:55

Díky VŠEM za vaše názory, jsem rád, že se díváme na otázku reklamy stejně.

Fórum to asi neuživí, ale mohlo by to přispět na provoz serveru nebo případně na financování reklamy na jiných místech - uvidíme 8)

Reklama by se vkládala vždy pod 1. příspěvek na stránce tzn. 1x za 15 příspěvků. Jedná se o kontextovou reklamu, takže by se měla držet kontextu => žádné vložky (doufám :wink: )

Mine-li se účinkem či bude-li obtěžovat, samozřejmě zmizí :nomail:

2Mijaja: okno na psaní přípěvku určitě roztáhnout jde. Díky za nápad, je až zbytečně úzké. Úpravu provedu ještě dnes. Pokud by se ti zdálo pořád malé, dej vědět :wink:

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 08 črc 2006 15:52

alias75 píše:Bože můj kde se něco nového dozvědět ? Tak k tomu už od pradávna neslouží reklama ,ale slovníky,naučný knížky,cestopisy nebo odborná literatura ,ale proboha ve spojení s reklamou ?? To je síla .

Plně souhlasím s Mylošem . Pokud to má pomoci tomuhle super foru tak šup tam sní.


Ja myslel ve smyslu ze se bude tykat jen PC (tuning,dily,nove PC,doplnky a tak).Sem snad ani jina reklama nepatri ne? A doufam ze LTB bude natolik rozumny ze sem nic "nekaleho" nepusti.Pokud tu maji byt vlozky atd.,tak jsem taky jednoznacne proti!

PS To alias75:pokud mas cas na cteni knizek tak mas muj RESPECT.Ja nejak nenachazim cas ani na cteni svyho bankovniho vypisu (i kdyz to me ani moc nezajima).Ale mozna mas pohodovou praci na 8h.,a tim padem ti zavidim.Ja necetl uz nic 4 roky a dlouho jeste nebudu(a budu tupec :oops: )!
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 08 črc 2006 16:13

Ahoj,
raději to ještě jednou zdůrazním, žádné vložky se nechystají 8)
Bude to česká reklama založená na předem vybraných klíčových slovech tzn. vše co se týká PC a věcí s tímto tématicky spojených.

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 09 črc 2006 06:44

marcucci píše:
alias75 píše:Bože můj kde se něco nového dozvědět ? Tak k tomu už od pradávna neslouží reklama ,ale slovníky,naučný knížky,cestopisy nebo odborná literatura ,ale proboha ve spojení s reklamou ?? To je síla .

Plně souhlasím s Mylošem . Pokud to má pomoci tomuhle super foru tak šup tam sní.


Ja myslel ve smyslu ze se bude tykat jen PC (tuning,dily,nove PC,doplnky a tak).Sem snad ani jina reklama nepatri ne? A doufam ze LTB bude natolik rozumny ze sem nic "nekaleho" nepusti.Pokud tu maji byt vlozky atd.,tak jsem taky jednoznacne proti!

PS To alias75:pokud mas cas na cteni knizek tak mas muj RESPECT.Ja nejak nenachazim cas ani na cteni svyho bankovniho vypisu (i kdyz to me ani moc nezajima).Ale mozna mas pohodovou praci na 8h.,a tim padem ti zavidim.Ja necetl uz nic 4 roky a dlouho jeste nebudu(a budu tupec :oops: )!


:lol: tupec určitě nebudeš A pohodová práce ?? :twisted: půl druhého roku starý živnosťák mě dává pohodu tak akorát na těch pět hodin deně a někdy ani to ne.Ale na nějaký cestopis si čas udělám.Byla by to škoda si ten čas neudělat , a na netu číst ? ? Používal jsem eBook ,ale papír je papír,ať žijí zaostalí.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 09 črc 2006 09:53

Dnes už se bez reklamy neobejde skoro nic. Jestli to má pomoci dobré věci, tak proč ne. :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Názor na herní sestavu
    od ashx » 27 kvě 2023 14:09 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    771
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    28 kvě 2023 10:32
  • Názor na 49" monitor
    od Downylol » 24 lis 2023 14:17 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    6
    1056
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    25 lis 2023 21:15
  • Sestava cca 50 000,- prosím o názor, či úpravu
    od Hejhul » 18 dub 2024 11:47 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    950
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    18 dub 2024 12:58
  • Prosim o nazor ne tento pc ci sa oplati kupit.
    od mandes » 27 dub 2024 00:47 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    24
    1863
    od mandes Zobrazit poslední příspěvek
    02 kvě 2024 14:03

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti