Sraz - komunikujte se mnou, díky Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
jerabina
člen Security týmu
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3647
Registrován: březen 13
Bydliště: Litoměřice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod jerabina » 13 říj 2016 20:07

Tak na věku snad zase tolik nezáleží... pořád si myslím, že kolikrát může být chytřejší 12-letý kluk než někdo o 8 let starší např.
Každopádně pozici nejmladšího si myslím, rezervuju předem :D
Když nevíš jak dál, přichází na řadu prostudovat manuál!
HJT návod

Pokud neodpovídám do vašich témat v sekci HJT když jsem online, tak je to jen proto, že jsem na mobilu kde je studování logů a psaní skriptů nemožné. Neberte to tedy prosím jako ignoraci.

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod karlos » 14 říj 2016 07:57

Faraone, zle... před třemi dny jsem ten interval překročil o rok... :-D
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
KamilaS
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 726
Registrován: červen 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

malej problém

Příspěvekod KamilaS » 14 říj 2016 12:54

tak kavárna Havran..dnes jsem mluvila s majitelem, nemůže, opravdu big rodinný problém zrovna v ten den

takže restaurace nebo OCčko
mám moc ráda restauraci Na Břežance ..u metra IP Pavlova nebo tram
https://www.nabrezance.cz/ .... ale mívají dost narváno, protože je to na Prahu hodně slušná restaurace s výborným jídlem a dobrýma cenama ale...háček, skoro všechny restaurce premávaj až od 11 hod.
já to klidně booknu, obstarám cokoli, obvolám ...fakt s tim nemám problém ale třeba ITCrowd přijede už v 9 a nevím, jak to dáme dohromady
vadilo by Vám hodně se zašít někam na chvilku ...a pak do restaurace ...co přijedete z dálky asi budete mít hlad... nebo rovnou do OCčka, tam mají otevřeno pořád?
prosím o názory a já to zařídím, díky Kamča
Jsem Lama ale jsem snaživá : D

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod ITCrowd » 14 říj 2016 13:46

Já se zařídím zcela podle tebe, jízdenku klidně přebukuju. Vlastně asi obě :D když začneme později, tak asi i později skončíme.
Jen se prosím neptej na názory - prostě to rozhodni, a kdo bude chtít, tak i tak přijede. Než se donázorujem, tak bude příští rok :D
S posunem na 11 nemám problém, s předposezením taky ne, jen netuším co to je OCčko?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
jerabina
člen Security týmu
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3647
Registrován: březen 13
Bydliště: Litoměřice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod jerabina » 14 říj 2016 16:31

Taky to mám tak, myslím, že každý kdo bude chtít doopravdy dorazit tak dorazí a je jedno, jestli to bude v Praze tam nebo tam.. když už tam jsi tak ty přesuny metrem jsou v pohodě :-)
Akorát nevím, jak to budu mít s jídlem, jelikož jsem měl potom ještě v plánu zajít do OC Palladium na Running Sushi s rodinou, tak bych si když tak dal v restauraci jen pití nebo nějaký dezert, každopádně na mě ohledy neberte, přizpůsobím se :-)

Jinak jaké obchodní centrum myslíš? Palladium, Černý Most? Je jich tam dost u vás :D
Když nevíš jak dál, přichází na řadu prostudovat manuál!
HJT návod

Pokud neodpovídám do vašich témat v sekci HJT když jsem online, tak je to jen proto, že jsem na mobilu kde je studování logů a psaní skriptů nemožné. Neberte to tedy prosím jako ignoraci.

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod faraon » 14 říj 2016 17:06

Na Břežance to vypadá dobře, a metro C mi vyhovuje ještě víc. Nemají tam nějaký salonek? Jestli se nás tam sejde patnáct, tak už bysme zabírali dost místa. Ale jestli budou ten den pořádat zase nějaké zvěřinové hody, jaké mají na jídelníčku teď na webu, tak to místo klidně zabírat budu :lol:

karlos: Nevadí, také můžu tvrdit že je to v jedenáctkové soustavě.
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod ITCrowd » 14 říj 2016 17:26

karlos píše:Faraone, zle... před třemi dny jsem ten interval překročil o rok... :-D

Gratuluji :-)
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
KamilaS
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 726
Registrován: červen 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

další detaily

Příspěvekod KamilaS » 14 říj 2016 21:36

OCčko - je obchodní centrum... taky se divím proč Černýmu Mostu se říká Most a ne Čerňák??
Do Břežanky (u I.P.Pavlova) jsem volala, na svátky nemají narváno a i kdyby, tak kdo si chce dát pořádnej žvanec přesunem se a já je včas zainformuju ale když jsem s nima mluvila zmiňovala jsem se asi tak cca 5+ lidí a salonek tam neni ale vzadu je dlouhej stůl, kam se v poho vejdeme všichni a je tam i wifi
co se týče Running Sushi, to není zas tak daleko třeba sem: http://www.baifu.cz/?page_id=25 ,od tý Břežanky je to tramvají č.4,6,10,11,13 z I.P. Pavlova asi 6 minut

já to vidím takhle: v 11 hodin se všichni sejdeme na Florenci v tý nový odbavovací, prosklený hale a odtamtud pojedeme buď metrem nebo busem 135 na Náměstí Míru cca 8 minut do restaurace Na Břežance, šlo by to?

nevim, jestli je to nejsnadnější cesta a vůbec plán, jelikož když můžu přemýšlet složitě, tak proč bych si to dělala jednodušší....tzn. nebráním se úpravě, díky za pochopení Kamča
Jsem Lama ale jsem snaživá : D

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod ITCrowd » 14 říj 2016 21:51

Kamčo, Super!
v 11. su tam :D
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod faraon » 14 říj 2016 21:59

Z Florence máš na Slinták přímo trasu C. Já sice přijedu na Hlavní nádraží, ale vezmu to přes Luxor, a do té restaurace bych dorazil na jedenáctou také.
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
jerabina
člen Security týmu
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3647
Registrován: březen 13
Bydliště: Litoměřice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod jerabina » 14 říj 2016 22:12

Super, metro trasa C je ideálka :-)

Každopádně já jsem pro to sejít se na Florenci, tam se dostanu celkem jistě, ale dostat se až přímo do té restaurace by už mohl být trochu problém :huh: :lol:
Když nevíš jak dál, přichází na řadu prostudovat manuál!
HJT návod

Pokud neodpovídám do vašich témat v sekci HJT když jsem online, tak je to jen proto, že jsem na mobilu kde je studování logů a psaní skriptů nemožné. Neberte to tedy prosím jako ignoraci.

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod faraon » 14 říj 2016 22:36

V roce 1789 po vzpouře na lodi Bounty posadili námořníci kapitána a důstojníky do člunu, a s minimálními zásobami vody a potravin je nechali na moři, sami pak odpluli zpátky na Tahiti za holkami. Načež kapitán Blighe vytáhl z kapsy ukrytý kompas, a bez map a sextantu, jenom s tím co měl v hlavě, dovedl člun přímo do nejbližšího anglického přístavu. 5000 kilometrů daleko.
V roce 2016 je problém trefit do restaurace pár set metrů od stanice metra? :lol:
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti