paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

p3v4x
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 710
Registrován: červenec 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Příspěvekod p3v4x » 02 říj 2023 20:16

Ahoj prosím Vás o radu všech jak vyřešit zrušení účtu u paypalu, protože mi byla zablokovana simka na mobil a ja tak musel u operatora vodafone zvolit jiné nové tel. číslo.
Na starém učtě paypalu se příhlasím sice přes email a heslo, ale pak na mě vyskočí ono staré telefonní číslo a já se tak nedostanu ke zrušení účtu.
Je tam jediná možnost jak zrušit účet a to po telefonu ale v angličtině. Pokud mi nemůžete nijak pomoci, domnívate se že by mi s tím zrušením starého účtu na paypalu mohl pomoci prodejce v kamenném obchodě?

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53627
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Příspěvekod petr22 » 02 říj 2023 21:39

Co ma jakykoliv prodejce v kamennem obchode spolecneho s Paypalem?

Proc neudelas to prvni co bys mel udelat - kontaktovat podporu Paypalu ?

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Příspěvekod Karrex » 03 říj 2023 08:52

Pokud na PayPal není zůstatek a používal se pouze pro platby přes kartu nebo účet, tak si klidně můžeš udělat druhý a ten první prostě nepoužívat.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53627
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Příspěvekod petr22 » 03 říj 2023 09:15

Me neni jasne co tu resime, kdyz doslova to prvni co se ma udelat nebylo udelano.

How do I log into PayPal if my phone number has changed?
If you can't log in to your PayPal account, you'll need to contact PayPal's customer support to change
your phone number.
They can assist you with the necessary verification process and update your account
details. Visit their website or call their customer support hotline to get help with your specific situation.

p3v4x
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 710
Registrován: červenec 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Příspěvekod p3v4x » 03 říj 2023 18:08

How do I log into PayPal if my phone number has changed?
If you can't log in to your PayPal account, you'll need to contact PayPal's customer support to change
your phone number. They can assist you with the necessary verification process and update your account
details. Visit their website or call their customer support hotline to get help with your specific situation.


Děkuji Petře zavolal jsem na "Call us" a řekl jsem si o změnu telefonního čísla u dříve založeného účtu na paypal a pak už šlo všechno hladce.

Nastal ale jiny problém: u nově založeného účtu na paypalu ze včerejška nelze uzavřít účet a to i přes to že jsem se nejprve přihlasil mailem a heslem a nasledně 4 místním kódem u telefonního čísla pak jsem dal nastavení a pak klikl na zrušit účet a pak jsem přes vyskakovací okno dostal tuto hlášku:


Před zrušením účtu…
Došlo k problému, který je třeba vyřešit. (klik naPožádejte o pomoc služby zákazníkům -odkaz)

Jen ještě upozorním že starého účtu paypalu mi to po přihlášení nabídlo automaticky zrušit účet a u nového účtu paypalu ona hlaška:

Před zrušením účtu…
Došlo k problému, který je třeba vyřešit. (klik naPožádejte o pomoc služby zákazníkům -odkaz)

K otázce: když uzavřu starý účet neuzavřu i ten nový účet u paypalu?protože tam jsou stejná telefonní čísla u obou účtů?

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53627
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Příspěvekod petr22 » 03 říj 2023 18:54

Teoreticky ne - operatori cisla recykluji, tedy je pravdepodobne ze existuji ruzne ucty se stejnym tel. cislem.

Jednoznacnym identifikatorem je email. Ale stavajici problem se obavam ze je opet na podporu Paypalu.

p3v4x
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 710
Registrován: červenec 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Příspěvekod p3v4x » 04 říj 2023 19:18

ahoj jsem zpět ted už řeším jednu maličkost. Jedná se o https://www.paypal.com/policydashboard/ ... liance/kyc

kde je informace: Čeká se na ověření dokladů a dále je tam doklad totožnosti a je tam na výběr:

1)cestovní pas
2)řidičský průkaz
3)státní průkaz totožnosti
4)officiální, státem vydaný průkaz totožnosti

nevím jestli mám zvolit 3 nebo 4 volbu

obavám se zneužití dokladu jak to tedy je v paypalu se zabezpečením před zneužitím občanského průkazu?

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10922
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Příspěvekod zeus » 04 říj 2023 20:50

Duveru v ne nemas a penize jim sveris?!
Tak tam nahraj ridicak.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53627
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Příspěvekod petr22 » 04 říj 2023 20:53

Spousta lidi je paranoidnich a nez by sparovali Paypal s platebni kartou tak radsi budou jako
trubky neustale posilat penize nejdriv na Paypal ucet pokazde kdyz chteji neco zaplatit.

Zrovna u PP bych se nebal ze si na ten doklad nekdo nekde vezme uver....

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Příspěvekod ITCrowd » 05 říj 2023 15:37

On PP při každé platbě na dvoufaktorovém ověření netrvá. Dělám to tak už od dob, co PP mám. A myslím, že i tady se řešilo, že byly hackuty údaje a zaplaceno z karty. Což se nemůže stát, pokud kartu s PP svázanou nemáš. A kromě toho já mám platby přes internet na kartě zakázány.
A pokud něco kupuju, tak za hotové. Prd je kdejakému ňufalovi po tom, co si za své peníze kupuju.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53627
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Příspěvekod petr22 » 05 říj 2023 15:53

Za hotove muzes nakupovat pouze tam, kam dojdes osobne a zaroven neprekrocis limit EU na hotovostni platby.

Krome Alzy a par dalsich prodejcu co jsou u nas a podporuji PP si za hotove nekoupis nic tam, kde se plati Paypalem.

Ze zahranici ti samozrejmne bez platby predem nikdo nic neposle.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: paypal zruseni učtu - zablokovana simka

Příspěvekod ITCrowd » 05 říj 2023 16:01

PP mám už od devadesátých let, protože jiná možnost platby do zahraničí tu nebyla.
Hotově samozřejmě platím tady.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů