Studium IT

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Žolík
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: květen 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Studium IT

Příspěvekod Žolík » 24 kvě 2020 23:31

Dobrý den, prosím Vás, hlásím se na školu informačních technologií, a ve druháku si budu muset vybrat mezi 1,správou sítí a systémů 2,Vývoj aplikací (programování) a chtěl bych vědět co by bylo lepší... Bavilo by mě obojí, proto se ptám. Kamarád, který je na té samé škole, mi říkal, že je dobré si vzít Správu systémů, a programování se dá zvládnout jako "bokovka".
Co myslíte vy? Je tu někdo kdo má nějakou takovou zkušenost?
Děkuji

Reklama
knowledgeispower
Level 1
Level 1
Příspěvky: 59
Registrován: říjen 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Studium IT

Příspěvekod knowledgeispower » 25 kvě 2020 00:42

Z vlastních zkušeností, kdy jsem volil mezi IT Management a Počítačové sítě + Programování, kdy jsem zvolil to druhý, vím, že mi škola dala daleko víc v počítačových sítí než programování.

Sdílím tedy stejný názor, dal bych si jako hlavní počítačové sítě, tam budete probírat fakt základy + příklady v Cisco Packetu, možná (což ti dá taky dost) a programování se dá zvládnout jako vedlejší koníček.

Já jsem také poprvé myslel, že škola mě to programování fakt naučí, pravda je ta, že ti lidé co to umí většinou neučí, a ti co učí to moc neumí. Tím nechci křivdit přesným opakům, těm velký respekt. Ve finále si myslím, že programování se naučíš jako vedlejší činnost daleko jednodušeji než počítačové sítě.

Kdybys měl zájem, můžeme si popsat něco víc, rád ti s čímkoli pomůžu.


Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host