Nová sluchátka Trust XL ENDURANCE GXT 330 Vyřešeno

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

nonamee
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Nová sluchátka Trust XL ENDURANCE GXT 330  Vyřešeno

Příspěvekod nonamee » 18 úno 2019 17:28

Zdravím, dnes jsem si zakoupila nová herní sluchátka jedná se o Trust XL ENDURANCE GXT 330. Na zvuk si vůbec nelze stěžovat. Mikrofon je takový spíše průměrný, ale to mi stačí. Co mě ale trápí je, že nefungují oba dohromady. Když připojím rozdvojkou mikrofon i sluchátka, funguje jen levá strana sluchátek a když mikrofon vypojím, fungují zase obě strany. Vážně nevím co s tím, zkoušela jsem si pohrát v nastavení, ale nic nepomáhá, prosím o radu. Už jsem z toho vážně zoufalá :D.

Reklama
flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2826
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nová sluchátka Trust XL ENDURANCE GXT 330

Příspěvekod flowem » 18 úno 2019 17:35

Tak za 700 Kč nemůžeš čekat herní sluchátka, spíš plastová chrastítka. :/

Zkoušela jsi zahýbat s kontakty? Pravděpodobně ta rozdvojka bude asi vadná, i když je to jen kus drátu...
Když zapojíš přes rozdvojku jen sluchátka, hrají? A když jen mikrofon, funguje?
Zkus je zapojit do jinýho zařízení, třeba v telefonu by měl bez rozdvojky fungovat zvuk i mikrofon - stejně jako ve většině sdílených dírách u notebooku.
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti