Jan Holík vs CZC Vyřešeno

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jan Holík vs CZC

Příspěvekod petr22 » 19 lis 2017 17:57

Clovek skoro ma pocit, ze cte Orgonet :-)

http://orgo-net.blogspot.cz/

Celkem by me zajimalo, kolik kusu toho notebooku CZC prodal a co na nej rikaji ostatni majitele, pokud nejakci dalsi jsou.

Tak jsem to jedno video dokoukal do konce. Circulus Vitiosus. Jinak to nazvat nejde.

Reklama
Uživatelský avatar
dom324
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3161
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jan Holík vs CZC

Příspěvekod dom324 » 19 lis 2017 18:55

Takové chytráky mám nejradši, jen ať mu to CZC dá se*rat.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jan Holík vs CZC

Příspěvekod petr22 » 19 lis 2017 19:37

Dalo by se natocit pokracovani tohoto filmu:

https://www.csfd.cz/film/26102-murphyho-valka/prehled/

Murphy byl take posedly ze tu ponorku musi zlikvidovat, jakymkoli zpusobem a za jakoukoliv cenu.

Ten clovek co jsem o nem psal taky svuj boj proti firme kterou vlastni znamy bral jako osobni pomstu,
dokazal vymyslet neuveritelne veci. Ze zacatku to vypadalo jako sranda, ale kdyz s tim za majitelem
zacali chodit i obchodni partneri tak uz to vtipne byt prestalo a muselo se to resit. A to jen proto,
ze mu zamitl reklamaci vyrobku ktery ten clovek prokazatelne sam znicil a dokazovaly to i znalecke
posudky. Podle COI samozrejmne take vse v poradku.

ondra91
Level 3
Level 3
Příspěvky: 413
Registrován: červen 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jan Holík vs CZC

Příspěvekod ondra91 » 19 lis 2017 19:49

Moc zajímavé to není ...
Jak si někdo normální může koupit podobné zboží za 200 tisíc a nezjistit si skutečné specifikace výrobku ? Udává někdo skutečný důvod, proč je notebook tak špatný ? To že je magor a odpojuje to během hraní ze zásuvky je na pováženou ... to, že si ve windowsech neumí upravit ani schéma napájení, aby mohl fungovat na baterce je věc druhá.
Ty jeho videa jsou opravdu trapné .. :)
Raději se na PC vyser a běž dělat něco fyzicky prospěšného ..

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jan Holík vs CZC

Příspěvekod petr22 » 19 lis 2017 19:55

Ta odpoved pravnika Mall Group dava naopak smysl a je napsana velmi pekne.

https://janholik.cz/czc-odpoved-pravnika-mall-group/

Koupil si notebook, prokazatelne ho vratil poskozeny, byla mu vracena kupni cena minus naklady na uvedeni do puvodniho stavu.

Pravnik mu tam primo pise, ze si notebook koupil jen na to aby ho mohl obratem vratit a ze s ohledem na videa na YT muze postupovat podstatne tvrdeji. V pravnim sporu ale kupujici kazdym dalsim videem ve stejnem duchu "vsichni se proti mne spikli" skodi jen sam sobe - protoze podava jeden za druhym dukazy proti sobe.
Naposledy upravil(a) petr22 dne 19 lis 2017 20:01, celkem upraveno 1 x.

Petrfoo
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 723
Registrován: srpen 17
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jan Holík vs CZC

Příspěvekod Petrfoo » 19 lis 2017 20:01

Nějakej deb*l si vzal úvěr od Providentu aby si mohl koupit notebook za 200k kterej je vpodstatě k ničemu, teď nemá z čeho splácet tak se snaží z toho udělat hroznou kauzu, to je celé. Tak ten případ na mě působí :)
Lenovo ThinkPad T480 | Intel Core i5-8250U | 8GB RAM DDR4 | Intel UHD Graphics | 256GB SSD
Dell Inspiron 15 7560 | Intel i5-7200U | nVidia GeForce 940MX | RAM 8GB DDR4 2400 MHz | 256GB SSD
Xiaomi Mi 8 | Snapdragon 845 | 6/128 GB

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jan Holík vs CZC

Příspěvekod petr22 » 19 lis 2017 20:08

Ja uz jen cekam, kdy se tu dotycny registruje a rekne, jak to vsechno skutecne bylo. A ze ten prodavac v CZC je urcite agent Mosadu.

ondra91
Level 3
Level 3
Příspěvky: 413
Registrován: červen 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jan Holík vs CZC

Příspěvekod ondra91 » 19 lis 2017 20:12

Spíš si chtěl udělat reklamu nebo si kompenzovat nízké sebevědomí kompem za 200 k :) ... Me dojímá, že v komentářích brečí, že těch + 20 tisíc je pro něj dost a že trvá na tom, aby mu to vrátilo a že porušovali zákon ... Takže očividně to žádný zbohatlík fakt nebude, aby si mohl dovolit kupovat podobné výstřelky spíše pro milionáře :) ...
Viděl někdo ten unboxing ? Však se k těm obalům, krabicím chová jak totální prase .. jak tam s tím hází. Navíc tohle nejsou ponožky za 100 kč .. je prostě rozdíl vracet něco za 10 a 100 tisíc, ale to snad každý inteligentní jedinec je schopný pochopit a já se czc nedivím, pokud nevrátil nb v perfektním stavu, tak mu odmítli vrátit 100 % peněz. Podle mě mají povinnost pak vrácení zboží znovu nabídnout jako již použité, což automaticky o x % snižuje jeho hodnotu, protože jen blázen by si koupil použité zboží za stejné peníze jako nové. Potřeboval by dostat spíš pořádně po tlamě a měl by přestat dělat <> ...

Uživatelský avatar
dom324
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3161
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jan Holík vs CZC

Příspěvekod dom324 » 19 lis 2017 20:13

Radši nestraš Petře, nebo se tu vážně ukáže...to by teprve byla komedie :D

pukasinek
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1186
Registrován: duben 10
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jan Holík vs CZC

Příspěvekod pukasinek » 19 lis 2017 20:24

Tak sem si přečetl to vyjádření Mall Group, pokud ani tohle nepochopil, pak je buď totálně blbej nebo se za každou cenu snaží vykroutit. O tomhle webu asi jen tak neví ;-)

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jan Holík vs CZC

Příspěvekod petr22 » 19 lis 2017 20:26

Ciste z pravniho hlediska:

Ze prodejce porusil zakon muze konstatovat pouze soud. Tudiz uz jen toto tvrzeni je ze strany prodejce zalovatelne, protoze zadny soud se nekonal. O tom, ze CZC a Mall Group korumpuje magistrat a soudy v Praze a dalsich tvrzeni nemluve.

Predpokladam, ze opravu toho notebooku provadel autorizovany servis, takze je i zdokumentovana a dokumentace muze byt pozita jako dukazni material.
Naposledy upravil(a) petr22 dne 19 lis 2017 20:28, celkem upraveno 1 x.

pukasinek
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1186
Registrován: duben 10
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jan Holík vs CZC

Příspěvekod pukasinek » 19 lis 2017 20:28

Tak CZC jako jedna z největších firem u nás, by si určitě nepoškozovala jakkoli dobrou pověst, já sám od nich objednával pár věcí a vždy bez problémů. No, chtějí to řešit smírem, dobrá vůle od nich, to ano.


Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů