Rušení autorádia při jízdě Vyřešeno

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Rušení autorádia při jízdě

Příspěvekod tux » 07 kvě 2017 22:15

Čau, v autě mi nehraje rádio, když stojim na místě bez motoru tak naladim všechno, jak ale nastartuju a rozjedu se tak šumí všechno, nechytám ani magic kterej má signál všude. Při nějakým popojíždění to hraje, třeba když doma přeparkovávám auto, ale jak se rozjedu trochu rychleji tak nic nechytám.
Je to nějakej Kenwood, co mi ale nehraje je to, že dřív mi to v tomhle autě normálně hrálo a žádný výpadky signálu nemělo.
Pak se mě ale rozbil motor tak jsem hodil rádio do jinýho auta, tam nehrálo, mezitím jsem opravil auto1, tak jsem hodil rádio zpátky a od tej doby nejde nic poslouchat ani v tomhle autě.
Tak a teď babo raď
Just Fucking Google It!

Reklama
Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rušení autorádia při jízdě

Příspěvekod faraon » 07 kvě 2017 22:25

Nepřiplácne se ti větrem anténa ke střeše? :lol:

Tou anténou bych asi začal, nějak provizorně napojit jinou, jestli to s ní bude hrát. A v tom druhém autě vyzkoušet jiné rádio, nějaké starší, kterého nebude škoda když se poškodí. Jestli náhodou problém nevznikl tam...
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rušení autorádia při jízdě

Příspěvekod tux » 07 kvě 2017 22:58

V tom druhým autě mám teď rádio který hraje v pohodě.
Anténu nemám sice úplně kolmo ke střeše ale střechy se snad nedotýká (nevím, nevidím tam, ale neměla by).
Just Fucking Google It!

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rušení autorádia při jízdě

Příspěvekod petr22 » 07 kvě 2017 23:06

Skus spojit zem vystupu na reproduktery s kostrou, jestli to bude mit nejaky vliv.

S nejvetsi pravdepodobnosti to zpusobuje napeti v palubni siti, ktere je za jizdy vyssi.

Kotik
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2384
Registrován: únor 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rušení autorádia při jízdě

Příspěvekod Kotik » 08 kvě 2017 00:42

Co to je za auto?
Třeba starší koncernová auta (nová nevím) v případě neoriginálního rádia potřebují dodatečné napájení zesilovače, které je v anténě (mohl jsi zapomenout vrátit). Vypadá to jako přechodka antény s kabelem navíc, to je právě to napájení a musí být zapojený na spínaných 12 V.
Nebo jsi mohl při vyndavání rádia někde nalomit kabel od antény, případně i konektor v rádiu.
Ntb: HP Pavilion 13-a250nc
PC: i5-4430 + Noctua NH-U9B SE2 / GIGABYTE GA-B85M-D3H rev.1.1 / 2x Kingston HyperX Fury White 4GB 1866 MHz / MSI R7 265 OC / Crucial MX500, 250GB / Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB /BITFENIX Neos, bílá + EVGA 500B / Win10 Pro 64bit / AOC i2369VM
+ Genius SW​-HF 5.1 4000; Sennheiser HD 438

daniel.cermak54
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: prosinec 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Rušení autorádia při jízdě

Příspěvekod daniel.cermak54 » 23 črc 2018 12:19

Jak už psal Kotik… Bud potřebuješ napáječ který jsi zapoměl dozapojit viz todle: CENZURA nebo se ti mohla nějak podělat anténa, nebo zoxidoval již zesilovač v samotný anétně a už nefunguje.. taky je varianta vyzkoušet zesík CENZURA ale určitě bych nejdříve zkontroloval ten napáječ zda je dobře zapojený

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23592
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rušení autorádia při jízdě

Příspěvekod ITCrowd » 23 črc 2018 12:26

dancermak: nemyslíš si, že tazatel už za více než rok svůj problém vyřešil? jaký má podle tebe smysl psát do tématu, které je už přes rok mrtvé?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rušení autorádia při jízdě

Příspěvekod petr22 » 23 črc 2018 12:31

Reklama na firmu ?

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rušení autorádia při jízdě  Vyřešeno

Příspěvekod mmmartin » 23 črc 2018 17:01

Nedá se to vyloučit. Dám vyřešeno, stejně to je téma už lehce zasmrádlé. Ale pokus o reklamu to asi byl, má celkem 2 (slovy dva) příspěvky a v nich celkem tři (slovy tři) odkazy na ten samý shop.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11


Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů