pálí, ale nedopálí Vyřešeno

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Rosťa
Pohlaví: Nespecifikováno

pálí, ale nedopálí

Příspěvekod Rosťa » 24 zář 2004 14:09

Dobrý den, mám doma CD-RW Teac CDW54OE a poslední dobou se mi při vypalování zhruba v polovině (někdy i později) zasekne, i když mám zapnutou ochranu podtečení bufferu. Zkoušel jsem Nero6 i Easy CD Copy, je to stejné. Defragmentoval jsem disk (zbytečně, ale přece), vypucoval čočku, CDRW je jako master, na jiný radič než HD, temp je rychle přístupný a pořád to nejde. mám P4 1.6 na MSI 850, 80GB Barracuda přes S-ATA, k CDRW ještě DVD Toshiba jako slave (ty jsou přes ATA). Dělá to u více značek médií (při menším objemu dat to vypálí v pohodě) Nemáte ještě nějakou radu (kromě koše :-)? Díky moc
rosta_sv@volny.cz

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 24 zář 2004 16:44

Není to tak dávno, co sem přesně tenhle typ mechaniky rituálně pohřbil :P Dělala v podstatě to samý, co píšeš... Asi v půlce prostě vypalování spadlo. Teď jedu na Lite-Onu a bez sebemenších problémů. Obávám se, že na tvůj problém bude onen koš asi nejlepší lék.

Rosťa
Pohlaví: Nespecifikováno

už dopaluje  Vyřešeno

Příspěvekod Rosťa » 27 zář 2004 11:38

Dík za odpověď. Naštěstí jsem si přečetl i minulé příspěvky, kde se píše o nastavení DMA. samozřejmě, že jsem to měl nastavené na PIO.
Stálo mě to hromadu placek, ale už to fachčí ! (teda, snad to bylo tím)
Díky všem.

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 27 zář 2004 13:08

Jestli ti to chodí, tak seš šťastnej člověk... Já zkoušel PIO, Ultra-DMA, Multi-Word DMA, Master, Slave, dát ji na kabel samotnou a já nevím co všechno ještě, ale spravilo se to až po výletu do koše a nákupu nový mechaniky 8)

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 27 zář 2004 22:12

S vypalovačkou značky Teac jsem neměl nikdy ani ty nejmenší problémy. Jenže poslední dobou mi připadá, že se kvalita mechanik této společnosti rapidně snížila, bohužel :?

Zhruba před dvěma týdny jsem jednu Teac vypalovačku nesl na reklamaci. Ve dvou PC nebyla schopna zahájit vypalování, ve třetím PC dokonce ani nečetla..........reklamace uznána 8)

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: už dopaluje

Příspěvekod Návštěvník » 05 lis 2004 09:53

Rosťa píše:Dík za odpověď. Naštěstí jsem si přečetl i minulé příspěvky, kde se píše o nastavení DMA. samozřejmě, že jsem to měl nastavené na PIO.
Stálo mě to hromadu placek, ale už to fachčí ! (teda, snad to bylo tím)
Díky všem.


Takže ještě jednou:
POLETÍ DO KOŠE, sviňa jedna
nastavením to nebylo, akorát mě zmátla, že to jednou vypálila.
:mad:
přesto díky i za tuto radu s košem, brečet nebudu
Rosťa


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti