WMP - chybové hlášení

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

BUTon
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: únor 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

WMP - chybové hlášení

Příspěvekod BUTon » 08 zář 2004 14:15

Ahoj,
zase mám jeden problém, doufám, že se najde někdo, kdo by mi s tím dokázal poradit:
Počítač mi (tedy jednomu mému známemu) nepřehrává hudbu. Nevím ani, co je to za počítač, jestli má zvukovou kartu a ani nevím, kde zjistit, jestli ji vůbec má. Při pokusu o přehrání jakéhokoli hudebního souboru (i jednoduché cinknutí) to vyhodí tuhle chybovou hlášku:

Program Windows Media Player nemůže přehrávat, protože došlo k potížím se zvukovým zařízením. Je možné, že zvukové zařízení není v počítači nainstalováno, je používáno jiným programem, nebo nepracuje správně.

Víte někdo, co by se s tím dalo dělat?
Předem díky, VOJTa

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 09 zář 2004 07:22

Tohle opravdu vypadá, jak kdyby v počítači zvukovka ani nebyla. Zjistíš to nejsnáze asi tak, že v Ovládacích panelech poklepeš na panel Zvuky a zvuková zařízení.
Obrázek
V tom horním modrým rámečku je název zvukovky, ve spodním hlasitost. Když všechno funguje správně vypadá to zhruba takhle. Mrkni na to a napiš, co tam vidíš ty. Pak ještě zkontroluj ve Správci zařízení, jestli není u něčeho vykřičník, nebo otazník.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • neznámé hlášení po zapnutí
    od cucumber » 30 led 2024 17:45 » v Vše ostatní (sw)
    1
    536
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    30 led 2024 18:33

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti