SVCD a titulky

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

SVCD a titulky

Příspěvekod miras » 15 črc 2004 19:34

Nevíte náhodou někdo, který program umí přehrávat SVCD a k němu titulky ze souboru? (sub, srt, nebo jakejkoliv jinej formát)
Údajně to zvládá Media Player Classic. Ale když chcu načíst titulky, vyhodí hlášku následujícího znění: "To load subtitles you have change the video renderer type and reopen the file".
Ale kde se tato volba nachází je pro mě záhadou. Zkoušel jsem v Options v záložce Filters různě vypínat a zapínat vestavěné filtry, ale nepomohlo to.
Otázka tedy zní, co udělat pro to, aby Media Player Classic neodmítal načíst titulky, případně zda existuje jiný program přehrávající SVCD s podporou titulků ze souboru...

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 16 črc 2004 06:31

No tak nic... Už sem na to přišel. Prve sem hledal nějak špatně. Potřebná nastaveni jsou v Options->Playback->Output.
To skoro vypadá, jako bych trpěl samomluvou, co? Ale já se za to nestydím, protože jen tak si zajistím inteligentní konverzaci 8)

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 16 črc 2004 11:08

Tak super že to funguje, díky za tip - bude se hodit dalším lidem s podobným problémem..


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti