DVD LITE-ON LDW 451S Vyřešeno

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

M
Pohlaví: Nespecifikováno

DVD LITE-ON LDW 451S  Vyřešeno

Příspěvekod M » 28 kvě 2004 12:15

Ahoj,potřeboval bych poradit. Mám DVD LITE -ON LDW 451S, WIN XP CZ. Nedávno se začalo stávat, že v EXPLORERu se nezobrazují soubory na vloženém CD či DVD. Je tam sice vidět D:, ale v okně, kde mají být soubory není nic, jako by CD ,DVD bylo prázdné. Pokud se na to podívám přes nějaký jiný program, tak se ty soubory normálně zobrazí.
Mám pocit , že to nesouvisí s konrétní mechanikou ani konkrétním CD, DVD, ale s nějakým ovladačem ?
Zkoušel jsem také celou mechaniku odebrat ze systému a znovu nainstalovat, ale nepomohlo to. Nejhorší je, že někdy se soubory zobrazí a někdy ne ... Ale přes jiné programy než explorer se zobrazí vždy !

Nevíte někdo, čím by to mohlo být ?
Předem díky za radu.

Reklama
Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 30 kvě 2004 09:43

Čau, když se ti ty soubory nezobrazí, zkoušel jsi stisknout F5??

F5 = aktualizace, je možné, že nemáš zapnutou automat. detekci vloženého CD.

Pak také můžeš zkusit CD otevřít buď 2xkliknutím na CD levým tlačítkem myši nebo 1x klinutím pravého myšítka a poté dát prozkoumat. JE v tom rozdíl...
Rimms

M
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod M » 31 kvě 2004 09:21

Dík za radu, ale to jsem samozřejmě zkoušel. Nejsem žádný začátečník, takže vím, co je refresh (F5), atd. Včera se to ale chovalo trochu jinak, žádné cd nešlo přečíst žádným programem ...
Pomohl restart - potom to šlo.
Automatickou detekci mám zapnutou - někdy zabere, někdy ne ...
Ještě nechápu jednu věc, když tam vložím cd, mechnika cca 5 vteřin bliká, jako když načítá data z cd, ale potom se zase nezobrazí nic. Když klikám myší na D:, dávám F5 atd., už ani neblikne ....


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Windows 10 lite
    od mk7605 » 20 srp 2023 11:53 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    1056
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    20 srp 2023 12:02

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti