Problém s vypalováním Audio CD (vyřešeno)

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

matejr
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Problém s vypalováním Audio CD (vyřešeno)

Příspěvekod matejr » 23 bře 2006 22:07

Ahoj poradí někdo? Při pokusu o vypálení hudebního cd v Neru 6(převod z mp3) mi moje vypalovačka úplně zamrzne a vůbec nezačne vypalovat.Když jsem zkoušel kopírovat cd tak to jede v pohodě a kopii vypálí.Zkoušel jsem ji i odebrat a znova nainstalovat i nový firmware,ale nic nepomohlo.Dříve jsem vše vypálil v pohodě.Díky moc za radu.

/změna nadpisu
/mikel
Roman

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 24 bře 2006 09:26

Spíš bych viděl problém Neru, než vypalovačce. Jí je srdečně jedno co pálí, pro ní to jsou jenom jedničky a nuly. To podstatné, jak a kam, dělá program a ten je podle mně nakopnutej. Zkus přeinstalovat Nera.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 24 bře 2006 11:48

převod MP3 v neru mi taky dělal problémy, vše se tvářilo normálně ale každé druhé vypálené cd prskalo, nedokázal jsem přijít čím to je až mi jeden známý tvrdil že to způsobuje nekonstantní bitrate u MP3 se kterou si nedokáže dekodér v neru poradit, no nevím jestli to bylo tím, ale mp3 jsem začal převádět jiným způsobem a pak až následně vypalovat a vše ok

matejr
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod matejr » 25 bře 2006 23:27

Tak díky za rady,opravdu je problém v neru.Vypálil jsem to naprosto v pohodě v jiném programu.Takže ještě jednou díky.
Roman


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů