Zkušenosti s filmem přez torrent ?

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Zkušenosti s filmem přez torrent ?

Příspěvekod alias75 » 09 led 2006 12:34

Ahoj chtěl jsem se zeptat jaké máte zkušenosti se stahováním filmů.Jak jsem tak koukal docela si na to sztěžovali.Zatím jsem stahoval jen hry i tak to bylo na čtyři dny a u filmu to vypadá na tčtrnáct dní.Stojí vůbec za to?Nebo je kvalita všeobecně tak hrozná že to za to nestojí.?
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 09 led 2006 12:37

Film bych přes torrent nestahoval, protože jsem to chtěl zkusit a po hlášce, že by to stahovalo 99:99:99hod jsem si řekl, že raději dám 26.-Kč za DVD v půjčovně. :D

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 09 led 2006 12:50

Do DVD bych se určitě nepustil, ale některé věci bohužel nejsou ani v prodeji natož pak v půjčovnách, takže 700 MB DivX se už stáhnout dá ( při 128 kbps a pouze s jedním poskytovatelem to dělá asi 28-30 hodin ), kvalita záleží na roku vydání, nové věci jsou přetažené z DVD staré pak bohužel z WHS

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 09 led 2006 12:57

Co se mne týče tak nesnáším filmy s titulkama, protože nemám chuť je při filmu vůbec číst a pokud mám nějaké česky mluvené filmy na DivXu, tak je převádím na DVD. Takže suma sumárum - 20 - 30 hodin stahovat a potom 10 - 15 hodin převádět....... :evil: Raději počkám cca 3 - 6 měsíců na tu půjčovnu. :D

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 09 led 2006 13:24

2 Mijaja
a zkoušel jsi někdy současně zapnout české titulky a český dabing ? tak z 50% je dabing zcela mimo mísu ( slušně řečeno ), proto nechávám film vždy v původním znění, vyjímku tvoří jen komedie, tam to nestíhám ani já :lol:
a co se půjčoven týče, můj oblíbený horrorový žánr tam moc nepreferují, takže takové skvosty jako noční můra z Elm Street, nebo Hellraiser, které u nás vůbec nevyšly, na ně zbývá jen ten DivX :cry:
ale tvůj postup u filmových novinek zcela schvaluji, raději kvalitu na kterou si rád počkám

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 09 led 2006 13:55

Na dabingu a jak je udělaný samozřejmě záleží, a špatný dabing může totálně shodit jinak vynikající film. Ale já se v mládí nachodil na filmy s titulkama až moc. A taky si vzpomínám (možná bych je ještě někde vyštrachal) první filmy na VHSkách natáčené v tehdejším SRN v kině kamerkou a potom jednohlasně dabované - to byly první požitky :D Teď se už do toho tak nehrnu a raději si počkám. :D

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 09 led 2006 16:34

tu dobu a černé burzy si moc dobře pamatuji :lol: film se natočil v kině a pak se doma "předaboval" se všemi okolními zvuky, včetně tikajicího budíku a příchodu manželky :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
T3NK
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 396
Registrován: duben 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod T3NK » 09 led 2006 17:51

k těm filmům přes torrent. zaleží na tom jakej film si vybereš . když si stáhneš 700MB DVDrip tak je kvalita obrazu a zvuku dobra a doba stahovani ucházející takže já bych to tak nezavrhoval. něco o kvalitě filmů
Jan Werich : Kde blb, tam nebezpečno.

impressjuggler
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: říjen 05
Bydliště: Ústí n/L
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod impressjuggler » 10 led 2006 16:10

no fuj-torrent! z torrentů sosaj ty nejlínější huby! radši nějakej http hosting, popř. (v lepším případě) tychlé ftp :-) toť k torrentům...jinak k těm filmům...záleží jakej releas bys stáhnul, taková by byla kvalita...bohužel někdy to vypadá na pjeknej DVDrip (takovej kousek nemá od DVD daleko), ale ve skutečnosti nějakej "hnusnej" CAM, ale zas aspoň něco ;)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů