Jak v NeroVision rozdelit film na klipy? Vyřešeno

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Jak v NeroVision rozdelit film na klipy?  Vyřešeno

Příspěvekod guest » 08 led 2006 09:14

Zdravím všechny,
nevíte někdo jak v NV rozdělit film na klilpy jako např. v Pinnacle a jde-li to vůbec? Dík!

Reklama
Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 08 led 2006 10:25

Nero Vision ná přímo v nabídce funkci "vytvořit kapitoly" a daný soubor rozdělíš buď ručně nebo automaticky

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

kapitoly Nero Vision

Příspěvekod guest » 08 led 2006 11:21

Jidhash píše:Nero Vision ná přímo v nabídce funkci "vytvořit kapitoly" a daný soubor rozdělíš buď ručně nebo automaticky

Dík, to jsem tam zkoušel, ale asi špatně.Automat mi udělal z filmu asi 3 a ručně se nedařilo.Kouknu na to znova.Problém je, že se mi na časové ose zobrazí jen jeden klip, což je vlastně celý film a nejdou vystříhat reklamy, navíc mi to nepřehrává v náhledu, něco jsem tam asi zvoral.

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 08 led 2006 18:11

jako test jsem si vybral 3 min. snímek, zadal jsem "vytvořit kapitoly", a pak funkci "automatické hledání kapitol", kde si můžeš nastavit velikost kapitol v sekundách, takže mi automaticky vytvořil 15 kapitol, které pak můžeš na časové ose posouvat dle libosti
ale na střih a jakoukoliv úpravu snímků jsou ale daleko vhodnější programy než nero vision


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů