DIVXtoDVD (vyřešeno)

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
pkj
Level 1
Level 1
Příspěvky: 95
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

DIVXtoDVD (vyřešeno)

Příspěvekod pkj » 14 pro 2005 07:50

Ahoj, používám na převod z avi na dvd DIVXtoDVD 1.99.24.
Když jsem používal starší verzi 1.99.23 tak mi to běhalo(převod filmu s titulky) pak jsem tam nainstaloval 1.99.24. a konec(převedlo to jen film bez titulků). Tak jsem nainstaloval starou verzi a už ani ona nešla.(zase film bez titulků)
Dík za radu

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 14 pro 2005 13:51

Ta starší verze nebyla už náhodou trial? Já používám ještě staré verze, kde se film převádí bez titulků a vím, že ty nové s podporou titulků jsou už placené. Je možné, že v registrech zůstal záznam o vypršení trial lhůty, a už to takhle nerozjedeš. To bys musel buď přeinstalovat wokna, nebo projít registry jeden po druhém a najít a vymáznout všechny klíče (což se ti asi těžko dokonale podaří), nebo najít někde crack a zaregistrovat se. :shock:

Uživatelský avatar
pkj
Level 1
Level 1
Příspěvky: 95
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

program

Příspěvekod pkj » 14 pro 2005 15:30

doporučil bys mi nějaký program ve kterém se to dá snadno převádět

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 14 pro 2005 17:31

Myslím, že bychom se opakovali. Tohle bylo přece tvoje téma před měsícem.
Já filmy s titulky nepreferuji, takže jsem se tímto nezabýval, ale v tomhle článku je to popsáno srozumitelně s tím, že použité programy jsou staršího data a lépe se na ně shánějí SN (tedy pokud budou potřebná).

Uživatelský avatar
pkj
Level 1
Level 1
Příspěvky: 95
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

ok

Příspěvekod pkj » 15 pro 2005 07:46

díky za pomoc, vůbec jsem si nevšiml že je podobné téma již jednou založené, kdybys mi jej nepřipomněl vůbec bych si jej nevšiml.
,,Jidhash,, v předešlém foru má super návod který funguje, a je poměrně snadný i na mně, všem doporučuji, a založení stejného tematu mě mrzí stačilo si jen pročíst předešlé temeta.


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů